Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs problémák missed...

Menstruációs problémák missed ab után?

Figyelt kérdés
Nekem 10 hetesen volt missed ab-om, utána 3 hltre rá jött meg a menzeszem, voltam dokinál, azt mondta h egyéntől függ mikro jön meg, szervezet kérdése. De a következő menzeszem is 3 hétre jött meg. 2 napja voltam dokinál, akkor nem volt még semmi gond. Közbe hozzátenném ,h egy méhszájsebem is lett abortusz után. Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban?
2011. júl. 15. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló,a méhemet rendbe hozta doki egy konizációs műtéttel,azóta jól vagyok.
2011. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jaj most megijedtem.
2011. júl. 15. 11:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Mitől?
2011. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát a műtét hallatán. a műtét az a méhszájsebre vonatkozik,nem?
2011. júl. 15. 12:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Missed ab után ez előfordulhat, a hormonháztartásodnak idő kell, míg visszaáll. Nekem is voltak missed ab után gondjaim a menzesszel, igaz más jellegűek, de 2-3 hónap után rendeződött. Egyébként sajnálom, ami történt, ez nem egy könnyű helyzet Lelkileg rendben vagy? (Ez is bekavarhat a vérzésbe...)
2011. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen a méhszájsebre vonatkozott,ettől a műtéttől pedig nem kell félni,kb 10 perc,altatásban végzik,nem fáj semmid még műtét után sem és 2 óra múlva haza is mehetsz.Nekem áprilisban volt ilyen műtétem,azóta semmi problémám,most 7 hetes terhes vagyok.
2011. júl. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
lelkileg szerintem akkor leszek jól, ha végre babám lesz. akkor megnyugszom. de már az is jó lenne, ha visszatérne az egészségem.
2011. júl. 15. 19:46
 8/9 anonim ***** válasza:
(én kérdeztem, hogy lelkileg rendben vagy-e) Nagyon szurkolok, hogy hamar összejöjjön a vágyott baba! Tudom, nem ez volt a kérdésed, és bocsánat, hogy így belekotyogok... Igazából számomra semmi nem pótolja a 11. héten elvesztett babánkat, de idővel elfogadtam, hogy úgy döntött, nem marad velünk. 3 hónap várakozási időt követően a 3. próbálkozós hónapban összejött a baba, most féléves a lányom. Kitartás, szurkolok, hogy hamar helyrerázódj, és minél előbb babázhass. Elfelejteni - szerintem - sosem lehet, csak elfogadni. Nehéz. Nekem a ciklusom akkor rendeződött, mikor már lelkileg is jól voltam. Igazából ezért írtam le. Próbálj rendbe jönni magaddal... Nagyon sok erőt és pozitív hozzáállást kívánok Neked tiszta szívemből!
2011. júl. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon kedves vagy. próbálok midnent megtenni , hogy rendbe jöjjek. sajnos egy honapot itthon kellett ülnöm mert méhgyulladásom is volt. az szerencsére elmult, most jött a seb... na de elmulik az is. remélem én is hasonlóan szerencsés leszek mint te. sok boldogságot a kicsivel és köszönöm a kedves szavakat!
2011. júl. 16. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!