Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött meg? (fogamzásg...

Miért nem jött meg? (fogamzásgátlót szedek)

Figyelt kérdés

2. nap kéne megjönnie (azaz ma). még nem jött meg, de nem is érzem igazán h megkéne.

2. levélnél járok, és még az elején kimaradt egy szem, amit másnap pótoltam, ahogy a betegtájékoztató írta.

kiegészítő védekezést használtunk abban a 7 napban, a többiben gumi nélkül szeretkeztünk, de 1x sem élvezett belém párom.

ha jól emlékszem amikor elfelejtettem bevenni aznap este szeretkeztünk még, és elélvezett belém, de menstruáció után történt ez.. nem tudom, hogy ilyenkor, ha 1x elfeledkezik róla és mindegyik hány napnál jár, akkor is teherbe eshet? aznap megtermékenyülhet a petesejt és le is jön?

erről nem olvastam semmit, aki tudja írja le, köszönöm!


2011. júl. 15. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen, de még ne pánikolj. Vérd ki a hét napod, ha nem jön meg, akkor csinálj tesztet. Nekem is volt, h nem a hét napban, hanem utána jött meg. Az orvos gyógyszert váltott.
2011. júl. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"várd"
2011. júl. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
gondolom attól is késhet, hogy 1 napot csúztam egy bogyóval
2011. júl. 15. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, az is bezavarhat.
2011. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem előfordult, hogy hasmenésem volt (ugye így plusz bogyót kellett bevennem) ráadásul még a párommal szeretkeztem is és természetesen belém ment el.

A menszeszem körübelül 2napot késett a megszokotthoz képest.

Remélem minden rendben lesz, ha nem minél előbb menj el orvoshoz! :)

2011. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!