Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet baj, hogyha elfelejtette...

Lehet baj, hogyha elfelejtettem hogy menstruálok, és automatikusan fürödtem?

Figyelt kérdés
mert mindig azt hallottam hogy akkor csak zuhanyozni lehet..ezt eddig be is tartottam, de most elfelejtettem, és csak a végén jutott eszembe:S lehet bajom?
2011. júl. 15. 21:47
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és már az 5.napon vagyok..de akkoris félek
2011. júl. 15. 21:49
 2/6 anonim ***** válasza:
dehogy lehet:) csak praktikusabb zuhanyozni, hogy ne legyen piros a kád víz:) meg különben is, az ötödik napon, gondolom nem is folyt ki semmi, azért csak késő jutott eszedbe.
2011. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 OneLike válasza:
95%
Dehogyis! sőt, néha jót tesz, ha veszel egy fürdőt, mert a vízben lassabban folyik a víz:)
2011. júl. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1%
Ettől akár teherbe is eshetsz. Vagy hasvízkórságot is összeszedhetsz. Ha pedig nyakig bemártóztál, rozsdás lehet a hangszálad is.
2011. júl. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom olyan értelemben nem egészséges, hogy belemegy a víz.. oda. De amúgy semmi bajod nem lesz tőle. Én voltam tengerparton is úgy hogy megvolt.. Élek és virulok.
2011. júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod, hacsak nem agyon szennyezett vízbe ültél. Olyan nincs, hogy nem szabad akkor vízbe ülni, csak azért mondják, mert ilyenkor célszerűbb, és higiénikusabb zuhanyozni, mivel könnyebben lehet olyankor fertőzéseket elkapni. De hogy te beleülsz otthon a tiszta vízbe, nem lesz semmi bajod.....
2011. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!