Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egy nőgyógyász magánrendelé...

Ha egy nőgyógyász magánrendelésére járok és endometriózis gyanúja miatt tükrözést javasol, akkor azt automatikusan ő csinálja a klinikán vagy meg kell kérnem, hogy ő csinálja?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá felszerelése (biztos van), akkor automatikusan ő végzi el:)
2011. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha MEGKÉRDEZNÉD? Én ha műtétet ajánlana a dokim, az első kérdéseim között szerepelne, hogy és a dr úr vállalja az elvégzését? (A többi kérdésem: miből áll a beavatkozás, hogyan zajlik, mit kell előtte tennem, mi lesz utána, meddig kell bent feküdni, milyen veszélyei vannak, és így tovább...) Csak vagy olyan viszonyban az orvosoddal, hogy merj tőle alapvető dolgokat kérdezni, nem?
2011. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mármint nekem, ha műtétet ajánlana, nem én, bocsi.
2011. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igazából nem bánnám, ha nem ő csinálná, mert ha elvárná érte a pénzt, akkor most nem nagyon tudnám megoldani.

Csak SZTK-ban meg tojtak a problémámra, így kénytelen voltam magánorvoshoz menni.

2011. júl. 3. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!