Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 napja tart! Ilyen még nem...

5 napja tart! Ilyen még nem volt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 napja barna folyásom van, mindig ez van mielőtt menstruálok, de csak 1-2 napig tart. most miért húzódott el?

már kicsit pirosabb mint párnapja, és több is. lehet hogy meg fog jönni?

13L

(amúgy egy éve megvan, de még nem állt be normálisan)

válaszokat előre köszönöm :)


2011. júl. 16. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
elöfordul hogycsak barnafolyásod van és nem véres, nekem is volt ilyen hogy szinte nem is volt csak barna
2011. júl. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és akkor ez ugyanúgy fog tartani mint egy normál vérzés? 5-6 nap?

de nekem nem hogy csökkenne a mennyisége, több lesz :|

és kétségbe vagyok esve mert nem sokára megyünk nyaralni.

köszönöm a válaszodat!

2011. júl. 16. 16:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez már lehet a menstruáció maga. Próbálj tampont használni (addig kísérletezz vele, míg otthon vagytok), azzal bátran sportolhatsz, úszhatsz, ha jól felhelyezed nem is fogod érezni.
2011. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztonság kedvéért jobb ha orvoshoz mész!
2011. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Orvoshoz? ez megrémiszt.. szerintem, vagyis, nem érzem azt hogy baj lenne. nincs semmi mellékhatás azon kívül hogy barna a folyásom. meg kicsit véres. nem viszket, nem fáj a hasam. utána néztem, és azt írják hogy lehet, hogy az időjárás befolyásolja, vagy kevés most a vér.
2011. júl. 16. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!