Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/Nők: Ti tudtok tamponna...

Lányok/Nők: Ti tudtok tamponnal pisilni?

Figyelt kérdés

Mert én tudok ugyan, de valahogy mintha nem jönne ki mind és utána 10 perc múlva megint feszíti a hólyagom.

Ez mért lehet?


2011. júl. 17. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ez csak a mostani menzeszednél van vagy általában így érzed?
2011. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudok, valószínűleg rosszul helyezed fel.
2011. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Persze, simán lehet. Nem abba pisilőbe helyezzük fel a tampont. Szerintem ennek semmi köze tamponhoz.
2011. júl. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem teszed elég mélyre a tampont.
2011. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

általában érzem így mindig

de valószínűleg tényleg nem helyezem fel eléggé

2011. júl. 17. 14:02
 6/9 anonim ***** válasza:
ha mindig ez van, akkor rossz helyen van, vagy túl nagy tampont használsz...a húgyhólyagodat nyomja
2011. júl. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, nálam is ilyen ha nem helyeztem fel eléggé vagy pedig nagyobb méretű a tampon. De ha minden rendben van akkor simán lehet vele pisilni és nem nyom.
2011. júl. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
talán az ob tampon? az nálam is ez okozta, és azért mert nehezen "megy fel". picit vizezd be, és könnyebben fel megy.
2011. júl. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A tampon miatt én is nehezebben tudok, ha a hasamat befeszítem és próbálom nyomni, akkor sem jön gyorsabban, meg kell várni, míg kijön az összes, és utána érdemes még mindig úgy csinálni, mintha jönne, mert 10-20 másodperccel később a vége is kicsorog lassan, és akkor nem kell rohangálni 10 percenként. Tudom bosszantó. :(

Valószínűleg azért, mert a tampon nyomhatja a hólyagod.

2011. júl. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!