Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bent maradt tamponnal mi a...

Bent maradt tamponnal mi a teendő?

Figyelt kérdés

Velem még sosem fordult elő, mert mindig ki tudtam nyomni, a vérrel teli tampont (ha elszakadt esetleg a zsinór, vagy egyszer 2-t akarta véletlenül feltenni.


A húgom azonban most azt mondja mindent próbált már, de csak nem jön ki.

Azonban vasárnap van, hová forduljunk a problémával???


2011. aug. 21. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kórházban van ügyelet a nőgyógyászaton.
2011. aug. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kikéne tudni nyomnia szerintem. Lehet még nem telt meg, akkor szívás van ha már alig volt meg neki és úgy maradt fent. Próbálja meg úgy esetleg még talán, hogy kádba ül és úgy kinyomni, ha nem megy akkor menjetek ügyeletre, esetleg végső esetben holnap egy nőgyógyász.
2011. aug. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg sehogy sem akar kijönni, akkor irány az ügyelet.

Még ha olyan helyen is vagy, ahol nincs kórház nőgyógyászati ügyelettel, általában be tudnak hívni egy nőgyógyászt.

2011. aug. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, elviszem őt. Köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 21. 13:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megtelik, akkor guggoljon le, és nyomjon mintha kakilna. Ha nem jön ki, menjen ügyeletre.
2011. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

én egyszer igy jártam vagyis azt hittem és ugy éreztem bent van de nem birtam kiszedni próbálkoztam mindennel elmentem nőgyógyihoz és ultrahanggal megvizsgált mert nem találta és mondta hogy nincs bennem, összevesztem vele hogy csak tudom már hogy bent van mert nem szedtem k,i és mondta hogy higgyek neki. Hazamentem és ott volt a wcpapír tartón egy használatlan tampon szóval elfelejtettem feltenni..nagyon gáz volt utána :D



De mindenképp orvos!!

2011. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!