Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csípő érzés. Mi lehet a gond?

Csípő érzés. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Pár napja csípő érzést érzek vizelés közben. Mi lehet a probléma? Ha tudtok segítsetek. Elkezdtem használni intim lemosót, nem tudom mennyiben segíthet ez.
2011. júl. 17. 21:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Bármilyen fertőzés okozhatja. Az intim lemosót szerintem használd továbbra is, ha nem múlik el, fordulj orvoshoz, mert komolyabb fertőzés esetén gyógyszeres kezelésre lesz szükség.
2011. júl. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Vagy felfáztál, vagy valami más fertőzésed van. Az lesz a legjobb ha orvoshoz mész.
2011. júl. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget.
2011. júl. 18. 18:03
 4/19 anonim ***** válasza:
hólyaghurut vagy gomba. nekem is ez a bajom :/
2011. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

Vétkesek: a mikrobák, a paraziták, a gombák, a vírusok, mert olyan urológiai és nemi szerveket érintő, nemi úton terjedő betegségeket okozhatnak, amelyek kezelése meglehetősen nehézkes.és az általad írt panaszokat okozhatják

Ajánlott minnél előbb urológushoz fordulni

2011. júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem felfázáskor,hólyaghurutkor volt ez!Tényleg ne irrigálj mert rontja a savasságod,és lehet elkapsz valamit!
2011. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Félre olvastam!:) intim lemosót,használj csak ne irrigálj!
2011. júl. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Semmilyen tusfürdőt/szappant ne használj az intim részen!!! Csak tiszta vízzel vagy cickafarkfű teával mosakodj ezen a területen.


-csak 100% pamut fehérneműt használj, amit minden mosáskor főzz ki, és nem árt vasalóval átgőzölni.


- az intim betétbol,pamutot, légáteresztőset használj, semmiképpen ne legyen illatos. Az intimbetétet naponta többször cseréld, és csepegtess a betétre 1-1 cseppet a teafa-, és a levendula illóolajból.

Ne használj tampont.

Nagyon jo az anionos betét.



-az altest környékére 1x használatos törölközőt használj, azaz mindig tisztával töröld magad.


-semmilyen intim törlőkendőt és kencét,ne használj!



-ha lehet óvakodj a közvécéktől, ha nem tudod ezt elkerülni, akkor ügyelj rá, hogy semmiképpen ne ülj a deszkára, és mindig moss előtte és utána kezet.


-lehetőleg kerüld a szűk alsóneműt, és az olyan nadrágokat/nejlon harisnyanadrágot, amik szorosan rád tapadnak, és nem tud szellőzni a bőr.

a tanga a legrosszabb választás,mert átkerulhetnek a baktériumok a végbeledbol a huvelydbe


-amig a fertozés fennáll,keruld a sexet,és ha már gyogyult vagy,akkor is figyelj arra,nehogy a partnered visszafertozzon

2011. júl. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Az ezustkolloid természetes gomba,baci és virusolo.

DR JUICE

2011. júl. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Csinálhatsz gyogynovényes ulofurdoket is:cickafark,koromvirág,diolevél teábol vagy levendula illoolajjal.

Végezhetsz huvelyoblítést cickafark,koromvirág teával,rozsa-levendula illoolajjal-vízzel higitva,teafaolajos irrigálást.Olvass utána ezeknek.

2011. júl. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!