Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2011. jún. 06-án jött meg a...

2011. jún. 06-án jött meg a menszezem most meg megint olyan fehér válladék jön mint előtte mit tegyek?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat szeretnék!! Lehet hogy a meleg miatt??? késhet több hónapot is? ja és 13 éves vagyok es 6-án előszőr jött meg . de most ugyanolyan válladék folyik mint mielőtt megjött volna :/
2011. júl. 17. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Használj tisztasági betétet!:)
2011. júl. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

váladék nem baj az nekem is szokott lenni, igen késhett, mivel múlthónapba menzeszeltél először ezért még bárhogy megjöhet rendszertelenül kell pár év míg beáll normálisan,

nekem mikor legelöször megjött utána kiis maradt 2 hónapig, előfordulhat sajnos az ilyen, meg még időpont is változhat,

nekem is régen hóelején utána hóközepén majd végül mostanság hóvégén jön meg pedig egy ideje már megvan,

szoval nem kell aggódni emiatt =)

2011. júl. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs kellemetlen illata a váladéknak, és nem viszket vagy csíp a puncid, akkor ez normális.
2011. júl. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!