Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Menstruációkor nektek...

Lányok! Menstruációkor nektek is kell vattát használnotok?

Figyelt kérdés

Nekem a fenekemnél a két "félteke" közé kell tennem egy csík vattát, mert akkor a nedvesség a farkcsontomnál a bugyin gyűlik össze. Egyszerűen elfolyik a fenekem árkában, ha fekszem/alszom. Nálatok is így van?

22/N


2011. júl. 18. 09:51
 1/10 Rachel Green válasza:

ha erős vérzésed van, mint nekem, akkor ajánlom a legvastagabb tampont és betétet.

26/N

2011. júl. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nappal tampont használok, de az csak 8 órát lehet bennt és én sokkkal többet alszom, mint 8 óra. Ha meg azért kelek fel, hogy kicsréljem a boga Istennek se tudok visszaaludni. Reggel meg felteszem a tampit és lezuhanyzom. :-(


Amúgy nem zavar csak érdekelne, hogy más is van-e ezzel így.

2011. júl. 18. 09:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Este is tampont használok, első éjszaka beteszek egy vékony betétet is, hogy ne ázzak el.
2011. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen gondom,éjszakára is elég a sima(4 cseppes) betét.Még sose áztam át,de reggelre szinte mindig tele van az első napokon.
2011. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én is be szoktam rakni vattát éjszakára,mert nekem is elég erős szokott lenni és nem elég 1 betét egész éjszakára és utálok felkelni cserére.:)
2011. júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30 évvel ezelőtt sokan használtak vattát.
2011. júl. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor így kérdezem: Nektek is elfolyik a cucc a feneketeknél a két "félteke" közt? A végbélnél az árokba ha fekszetek az ágyon?
2011. júl. 18. 11:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, amikor betétet használtam, akkor se.
2011. júl. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig ez volt, azért szoktam rá a tamponra. Nagyon kellemetlen érzés, ahogy ott folydogál a cucc :=)
2011. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rachel Green válasza:
max 6 órát lehet benned tampon! tovább ne,mert fertőzést kapsz. egészségügyben dolgozom. ha teheted sűrűn cserélj tampont. az éjszakáidra csak annyit tudok mondani, hogy az erősebb menst. napjaimon nekem is fel kell kelnem legalább 1 szer cserélni. nehéz visszaaludni, de azért még visszalehet.
2011. júl. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!