Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segitene, tanácsot adna...

Segitene, tanácsot adna valaki, hogy hová, kihez forduljak a menstruációs problémámmal?

Figyelt kérdés

3 éve abbahagytam a fogamzásgátlót, mert babát akartunk. Azóta sem sikerült. Közben orvostól orvosig járok és egyik sem tud segiteni.

A problémám g gyógyszer után kezdődött. Minden menstruációm előtt 5-6 napig barna pecsételésem van. Egyre erősebb. Mostanában már teljesen olyan, mint a rendes vérzés, csak barna szinű. Mig korábban egy tisztasági betéttel elintéztem, addig most már 2-3 rendes betétet is elhasználok naponta.

A barna pecsételés alatt valamilyen szövetdarabok is jönnek belőlem. Aztán megjön a vérzésem 27-32 napra minden hónapban, ami olyan erős, hogy a legerősebb tampont is 2 óra múlva kell cserélni és nagyon sok alvadt vérdarab van benne.

Az orvosok kezdetben adtak gombaölő gyógyszert. Majd tanácsolták, hogy kezdjek szedni fogamzásgátlót újra és a legutóbb, merg azt mondták, essek teherbe.

Közben csináltak egy teljes hormonvizsgálatot, hasi- és hüvelyi ultrahangot és petevezeték átjárhatósági vizsgálatot. A férjemet is megvizsgálták, nála minden rendben. Természetesen az én leleteim is teljesen jók voltak. Igaz, az itthoni ovu teszt soha nem volt pozitiv, ennek ellenére a dokim megállapitotta, hogy nagyon magas a termékenységi szintem a peteérés után. Vagyis van peteérés. Azt nem tudta megmondani, mikor. Erre használjak ovu tesztet. (Köszi)

Kihez forduljak, aki tud segiteni? Nem normális ez a barna pecsételés. Melyik orvos tudná megoldani a bajomat? Esetleg van valaki, akinek ugyanez vagy hasonló gondja volt? Irjon és felveszem vele a kapcsolatot!

El vagyok keseredve nagyon.


2009. ápr. 2. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Olyan nőgyógyászt keress Magadnak, aki nem a fogamzásgátlóval akarja beállítani a mensesed. [link] pl...jó doki

a másik, hogy ez fajta kérdése. Én 36 éves vagyok, egy éves a kicsi, 15 éves a nagy fiam, és nem segített a szülés azon a prolémámom, hogy alvadt vérdarabok távoznak belőlem menses közben. Ez van, semmi bajom.

Amennyiben teherbe akarsz esni, és tényleg gondod van, ne itt keresd a választ, hanem keress egy normális Dokit. A fenti linken Dr. Szarka rendel, nagyon alapos, tapasztalt és okos.

2009. ápr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!