Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? (A kérdés túl...

Ez normális? (A kérdés túl rövid, a magyarázat hosszú. )

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy 16-án jön meg másodjára a menzeszem, de olvastam hogy +/- 2 nap lehet. Megint nem jött meg, és kezdek aggódni, hogy mi lehet velem. :( Olvastam hogy lehet hogy az első 2 évben rendszertelen. Volt már valakivel ilyen? És ha pl. 1 ciklus kimarad, akkor 28 nap múlva megjöhet rendesen? Vagy esetleg egy teljesen más időpontban?
2011. júl. 18. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha eddig csak egyszer jött meg, még az is normális, ha hónapok maradnak ki. Ne izgulj, megjön az majd! :)

Ha nem fáj a hasad, nem görcsölsz, nem szúr... valószínűleg nincs baj.

Bármikor megjöhet, a plusz mínusz 2 nap több is lehet.

2011. júl. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyszer menstruáltál eddig? akkor a következő 1-3 évben bármikor megjöhet a következő...a 28 nap nem szentírás, az is lehet, hogy holnap megjön, de az is lehet, hogy csak fél évente egyszer vagy 2 év múlva
2011. júl. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem amikor először megjött, akkor összesem 3x volt 2 havonta, utána 11 hónapig semmi, most megint volt 2x, de most is csak 2havonta, és most kb. 3 hónapja nem volt...

JA és mindig máskor volt.. :S

2011. júl. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát azért ennyire nem kell naívnak lenni... :) Második menzeszedet várod, és TUDOD, hogy 16-án kell megjönnie. Aranyos. :))


Lehet, hogy csak fél év múlva jön meg a következő, lehet, hogy 35 napra, bármi lehet. Több év, míg beáll egy RÁD JELLEMZŐ ciklushosszra. Ez lehet 25 és 35 nap között bármi, de mint mondtam, ez évek alatt alakul ki. A 28 nap csak egy átlag, mindenki másképp működik. Az első években ki is maradozhat. Ha szerencséd van, viszonylag hamar beáll és viszonylag kiszámítható lesz.


26/N

2011. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kedves válaszokat! :) Bár tegnap éreztem hogy kicsit görcsöl a hasam, de semmi más.
2011. júl. 18. 14:33
 6/8 anonim válasza:
Lehet teljesen normális, de a betegség sem kizárt. Nekem már évek óta rendszertelen, voltak féléves kimaradásaim is és nincs semmi bajom. Ha rendszeres szexuális életed van, akkor nem kizárt a terhesség. Vannak viszont, akiknél első szex, vannak, akiknél első szülés után áll be teljesen.
2011. júl. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5. válaszoló: azért reméljük, hogy nincs rendszeres szexuális élete egy olyan kislánynak, aki a 2. menzeszét várja ;)
2011. júl. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nincs. :D Ek. lehet azért fájt annyira a hasam, mert hasmenésem volt másnap. :S

Egyébként, remélem vagy holnap jön meg, ha megjön vagy ne jöjjön, mert jövő héten nyaralunk Balcsin.:(

2011. júl. 18. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!