Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyit késett a havitok a...

Mennyit késett a havitok a citromlétől?

Figyelt kérdés
Ugye olvastam régebben is hogy a citromlé ivásától és a C-vitamintól késik és én is kipróbáltam.A havim előtt kb 10nappal elkezdtem naponta olyan 2 deci citromlevet inni (tudom egészségtelen) és c-vitamint enni.Most már 3 napja késik ,nem gondoltam volna hogy ennyit fog.Nektek mennyit késett? Hány napig még "egészséges" ha nem jön meg?
2011. júl. 18. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

32 évet


32/F

2011. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
haha köszike:D
2011. júl. 18. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:
6%

nézd, én a puncikat szeretem

pontozz fel, ha te is kedveled, vagy van neked :)


sok sikert a mensturációhoz

2011. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semennyit
2011. júl. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-6 napot, de én nem ittam olyan sokat mint te, körülbelül középidőben ittam egy pár kortyot és kész. Nem kell túlzásba vinni. Amúgy meg mindig pontos volt 28. napra jött meg, szóval akik azt állítják, hogy hülyeség azok vagy nem próbálták még ki, vagy ne szóljanak hozzá.
2011. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!