Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ti voltatok már olyan...

Lányok! Ti voltatok már olyan helyzetben amikor vagy suliban vagy pedig utcán vagy ismerősötöknél megvolt a havitok és átázott a nadrágotok? Története is érdekelne

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem volt. Ezért jó a tampon, érzem, ha tele van és még mielőtt baj lenne, már tudom, hogy cserélni kell.
2009. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Volt, még gyerekkoromban, amikor nem tudtam pontosan, mikorra kellett megjönnie. Vagy kétszer kellemetlen meglepetés, hogy teljesen átázott a nadrágom, mire észrevettem, hogy megjött. :-(


Történet nincsen. Amint észrevettem, korrigáltam a dolgot. Hogy más észrevette-e rajtam, azt nem tudom.

2009. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Soha, én is tamponpárti vagyok. Azért azt csak megérzed, ha cserélni kell, nem?
2009. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
78%

Nekem szerencsére nem volt ilyen, de unokatesómnak igen. A történt:

Buszsofőr a barátja, és vele ment majdnem egész nap, és délután felhívott, hogy buszon van erre jönnek, bejöhet e, mert hazamenni már nincs ideje. Mire ideért, hatalmas folt volt a nadrágján, amit a derekára kötött pulcsival takart el. És így volt a buszon is ... kb 20-25percig...

Jött, lefürdött..., kapott nacit, szerencséjére egy méretünk van. :) Szerinte nem vette észre senki. :) De kínos-kellemetlen egy helyzet lehetett...

2009. júl. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én suliban jártam úgy, hogy átáztam. Akkor még betétet használtam, és nagyon erősen megvolt, korábban ennyire soha nem véreztem, és egy óra alatt átáztam. Annyira cikinek éreztem, hogy nem igaz. A padtársam látta egyedül, hogy véres a szék, meg a gatyám, de majdnem elsüllyedtem szégyenemben. Senkinek nem kívánom. Mondjuk ma már ennyire nem érintene rosszul, de akkor bőgtem is. Utána a derekamra volt kötve a pulcsim, amíg haza nem értem.
2009. júl. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Kb 6.-7.-es koromban én is jártam így.

Épp a menzán ettünk, akkor éreztem hogy jön.

Megvártam amíg a többiek befejezik, mondtam, hogy nyugodtan menjenek el nehogy lekéssék a buszt, én még megeszem a kajám.

Utána gyorsan felpattantam, felvettem a kabátom, még szerencse hogy tél volt és hosszú kabátot hordtam. A széket is sikerült összevérezni, remélem a mögöttem ülők nem vettek észre semmit. A tálcát is kabátban vittem ki, utána húztam haza.

2009. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is suliba jött meg mikor még 16 voltam. Tavasz volt nagymeleg. Tök váratlanul jött meg és az egészből az volt a poén, hogy végigkérdeztem az egész osztályt (csak lányok voltak) hogy kinek van betétje tamponja. Senkinek nem volt. Már ott tartottam, hogy kérek a tanártól engedélyt hazamenni. Folyton néztem a gatyámat, hogy nem ázott e át. Szerencsémre olyan farmer volt rajtam, ami sürün szövött volt és sötét kék. A vér színét nem engedte át, de ha valaki nagyon figyelt volna akkor úgy látthatta volna hogy bepisiltem. :D
2009. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

igen, borzalmas volt! és én is csak a tampont tudom ajánlani, a betét irtó sz.r, ha valaki erősebben vérzik.

volt, 1-2-szer kamaszkoromban (betétet használtam), hogy nagyobb folt látszott, akkor egy kisvárosban laktunk, és mindenféle kerülőúton mentem haza, hogy ne lássák, buszra természetesen nem szálltam, inkább gyalogoltama nagyon sokat, állandóan figyeltem, jön-e mögöttem valaki, aztán ha igen, akkor letértem egy mellékutcába, vagy a falnak háttal állva úgy tettem, mintha keresnék valamit a táskámban, míg elment az illető. rettenetesen ciki volt!

olyan pedig sokszor volt, hogy egy apró foltban átütött, de az olyan helyen volt, hogy nem lehetett észrevenni, max. ha egy nagyon alacsony ember jött mögöttem, vagy, ha lépcsőn mentem felfelé. ilyenkor én is rákötöttem valamit a derekamra.

a betét azért is rossz, mert úgy is át tud ázni, nekem sokszor volt ilyen, hogy oldalt lefolyt a szárnyakra, (amúgy mindig alway's-t használtam) és ott már nincs benne "anyag", így ott volt, hogy átázott egy kis foltban a nadrágom. borzalmas, tényleg!

sajnos, akkor még nem mertem tampont használni, mert szűz voltam, és én hülye nem hittem el, hogy nem szakad át tőle, pedig mennyi kellemetlenségtől megszabadított volna a tampon. :S

2009. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Oszttársamnak volt hogy megjött neki,pont szilveszterkor.Na és szegényke nem mondta el othonn hanem titkolta...mert cikinek tartotta.Nem tudom hogy használt-e akkor betétet,de átázott elég sokszor.Úgy jött suliba..és akkor szokás szerint a fiúk csúfolodtak meg minden.Szóltam neki hogy foltos a nacija azt mondta elesett és fuves lettt.Meg a széke is olyan volt.De végül lebukott otthon..és megoldották a problémáát..Nagyon sajnáltam...persze ez 5.dikben volt...
2012. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem már többször sajnos

Egyszer suliban első mensis napon ázott át a világos kék nadrágom, éreztem hogy megvan és így nem lesz jó, a tanárom is kiengedett mosdóba pedig ő nem szokott senkit, remélem nem vette észre, de tél volt es ráadásul nem is hosszított kabat volt rajtam, azt engedtem le a vallamrol és úgy mászkáltam egész nap mikor hazajtotem kb 1 fokba akkor is hogy ne látszódjon....

Mikor még versenyszeruen sportoltam edzéseken is sokszor volt ilyen,de ott mindig sötét színű nadrág volt rajtam szerencsére nem látszott


Na de, a legdurvabb az volt amikor összejottem az első komoly barátommal és éppen nala voltam amikor megjott, természetesen semmi nem volt nálam es átázott a farmerom mindenem, irtó ciki volt akkor voltunk együtt 1 hónapja azt hittem ott fog velem szakítani de mondta hogy ne mondjak már ilyen butaságot természetes dolog elment vett nekem en meg addig kimostam a nadragomat


Már nem vagyunk együtt 2 év után de ekkor még szűz voltam nem akartam én se tampont használni, viszont én nagyon ajánlom mindenkinek azt! Rengeteg kellemetlwnsegtol szabadit meg

2021. nov. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!