Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelynyilás mitől viszkethet?

Hüvelynyilás mitől viszkethet?

Figyelt kérdés
Hüvelygombával szenvedek, sok mindent kipróbáltam, nem nagyon váltak be, de nem adom fel! Pár napja viszont elekzdett viszketni konkrétan a hüvelyniylásom/hüvelyem alja, és az ujjam bedugásakor ilyen darabos fehér dolog jött ki.. Már elég régóta küszködök a gombával, de folyásom eddig semmilyen nem volt és mikor megszagoltam emlékeztetett az intim lemosomra. Tudom hogy az külsőleg van és úgy is szoktam alkalmazni, de mégis lehet az? Pedig én kimostam normálisan a hüvelyem, allergiás nem hiszem hogy vagyok rá, mert régebben is használtam és jól bevált!
2009. ápr. 2. 17:59
 1/5 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy ez is a gombától van. Canesten Kombit próbáltad már? Elég hatékony.
2009. ápr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony gomba. Írtad hogy régóta van és sok mindent kipróbáltál de azért remélem orvos látott már és nem csak önmagadat kezelgeted. Ha nem voltál orvosnál akkor gyorsan menj el, ne szenvedj tovább feleslegesen.
2009. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amúgy nem jó intim lemosókat haszálni ilyenkor ,mert csak gyengíti a hüvelyflórát,elég a langyos vizzel való mosakodás is.


Ha lenne ezzel kapcsolatban kérdésed,írj privátot,van 1-2 tippem.


Ha nem voltál még orvosnál,menj el!

2009. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!

és nem tudjátok ilyenkor jó a kammilás ülőfürdő?

2009. ápr. 2. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:
ezt bízd inkább a nőgyógyászra, ha pedig nem bírod a viszketést akkor szerintem próbáld meg a pevaryl g-t ez 3 darabos cucc gyógyszertárban kapható, nekem viszketésre használt. de utána tényleg orvos. amúgy biztos hogy gomba?
2009. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!