Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Utazáskor bepelenkáznád magad?

Utazáskor bepelenkáznád magad?

Figyelt kérdés

Félek az utazástól. 16 órát fogok busszal utazni és azt mondták, 4 óránként állunk meg max 10 percre. Gonbdolom 10 perc nem elég arra, hogy a fél busz kiwc-ze magát.

Én amúgyis szorongós vagyok, sokszor nem is kell csak idegességem miatt úgy érzem hogy pisilnem kell.

Gondoltam erre a tena pelenkára. Hazsnált már valaki ilyet? Vagy mit lehetne kezdeni ilyen helyzetben?

Az igyál keveset nem megoldás 40 fokban... :S

Kérlek ne nevessetek ki.


2011. júl. 19. 15:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Nem...nagyon sok ember kibírja..Úristen nehogy ne bírd ki....
2011. júl. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Hidd el ki fogod bírni. Ne is gondolkodj ilyeneken. Számomra az sokkal zavaróbb lenne, ha ilyen pelenkaféleséget hordanék, biztos, hogy akkor úgy érezném pisilnem is kell.
2011. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

A párom szerint én vagyok az egyetlen aki végig pisil egész Európában.Mi kocsival szoktunk menni,és bizony volt már rá példa,hogy óránként meg kellett állni,mert wc-nem kellett.De ettől függetlenül én akkor sem használnék pelenkát.Ugyanis ha tudod,hogy csak 4 óránként áll meg akkor tudat alatt bírod magad fegyelmezni,és kibírod. HA abban lennél biztos,hogy óránként megállna a busz akkor csak addig bírnád ki.

Attól meg ne félj,hogy csak 10 percre áll meg,mert ez nem igaz.A buszvezető is tisztában van avval,hogy mindenki a wc-re megy,és sokszor sorba kell állni.

A legjobb megoldás,ha nem arra gondolsz,hogy pisilned kell..kösd le magad valamivel,és nem lesz gond.

2011. júl. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
Ja és még valamit..Azokon a buszokon amik ilyen hosszú utat tesznek meg,már van wc hátul..azt is lehet használni menet közben.
2011. júl. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Telyesen megertelek,mert nekem is ez a problemam van,csak en birok valasztani nem utazok buszon.Hat biztos nehez lesz,meg hat mar a gondolat hogy tudod hogy nem altok meg.Ha megall a busz 10 percre,az az idö eleg kene hogy legyen a wc-re,gondolom megvarja az utasokat akik lemaradtak.A Tena-tnem probaltam,de ha gondolod hogy avval biztonsagosabban utaznal,probald ki,mar csak azetr is hogy epp az miatt ne szorongj,tudod hogy van ott valami ,ami egy kis biztonsagot nyujt,regebben en is gondoltam erre.
2011. júl. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én mindig kibírtam,mert benzinkútnál sosem tudnék pisilni.A busz valószínű légkondis,így menni fog a kevesebbet ivás,alszol is közben néhány órát,a pelenka csak kényelmetlen lenne.Szerintem kibírod.
2011. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%

biztosan kibírod.

ne stresszel magad,hogy jaj nem bírom ki mert akkor állandóan pisilned kell majd.

simán kilehet bírni ennyit még nagy melegben is.

2011. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ugyan már, tuti kibírod. Én aztán folyton pisilni járkálok, de kibírtam egy 24 órás utat ISztambulba és 32órásat Londonból haza. Nem igaz, hogy 10 percre áll meg, ennél sokkal több idő szokott lenni. Ha meg végképp nem bírod, akkor a busz wc-je marad. Szerintem a pelenka csak kényelmetlen lenne. Ne görcsölj rá, ne ezen kattogtasd az agyad és nem lesz gond.
2011. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Ha szükséged van rá, nyugodtan használd a Tenát! Ez nem szégyen! Szégyellje az magát, aki ezért leszól Téged!
2011. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Menj repülővel, azon biztosan van WC.
2011. júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!