Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyibe kerül egy nőgyógyásza...

Mennyibe kerül egy nőgyógyászati vizsgálat, ha maszekhoz megyek?

Figyelt kérdés
Illetve érdekelne még, hogy ha fogamzásgátlót szeretnék felíratni, akkor milyen kérdésekre számítsak, és hogy körülbelül mennyibe kerül+mennyi időre.
2011. júl. 19. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyibe kerül: 5000 től szerintem a csillagos ég a határ. De rálisan 5-12 ezer egy alapvizsgálat, és abban nem biztos h van receptírás, vagy ultrahang.


Mennyi időre: ezt nem értem. Egy alkalomra szól ez az összeg. A vizsgálat az max 20 perc.


Fogamzásgátló esetén a lelkiismeretes orvos kér egy teljes labort, vérképet, májfunkciót néz, ultrahanggal vizsgál. Kikérdezi a családban előforduló betegségeket, hogy doháznyzol-e, miért akarod szedni, illetve elmondja hogy van egy ennél egészségesebb megoldás, az óvszer használata. Ez gondolom emeli az árakat.

Egy kevésbé lelkiismeretes orvos, pedig felír egyet azonnal, meg sem vizsgál, így gondolom a konzultáció díja sem lesz annyi.

2011. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdésre tudok válaszolni Neked, mert fogamzásgátlót nem szedek.


Esztergomban az általános vizsgálat rákszűréssel együtt 7000 Ft.

2011. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is körülbelül ilyen árakra számítottam. A "mennyi időre" a fogamzásgátlóra vonatkozott, mert mintha valahol olvastam volna, hogy 3 hónapra írják fel (?)
2011. júl. 19. 16:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja igen, 3 hónapra írják fel tudtommal is.
2011. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akihez én járok, ott 12 ezer egy vizsgálat, ebben ultrahang is van.

Ez szegedi ár.

2011. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

* ma 15:58 vagyok


Ebben a 7000-ben is van ultrahang csak elfelejtettem írni. :)

2011. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!