Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért marad ki ennyi ideig a...

Miért marad ki ennyi ideig a menzeszem? 14/L*

Figyelt kérdés
5 hónapja nem jött meg, már kezdek aggódni. Nincs se túrós, se barna folyásom, teljesen olyan, mintha még nem jött volna meg egyszer sem. Tavalyelőtt ősszel is volt már hasonló, akkor is 5 hónapot maradt ki, aztán egyszer csak megjött és 1 hétig ömlött belőlem a vér. Az első 3 éve jött meg. Anyum nőgyógyászhoz akar vinni, de kicsit tartok tőle.
2011. júl. 19. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

semmi bajod nem lesz a nőgyógyásznál, és el fogja mondani, hogy azért nem jön meg, mert 14 vagy, semmi extra

ha viszont már nem vagy szűz, akkor akár terhes is lehetsz

2011. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
azért azt csak észre vette volna ha 5 hónapos terhes... :D
2011. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem feltétlen 5 hónapos terhes, sőt..de ha kimaradozik neki, akkor honnan tudja, hogy esetleg az utolsó hónapban már azért maradt ki, mert amúgy sem volt vagy azért mert terhes? ;)
2011. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Természetesen szűz vagyok...
2011. júl. 19. 21:41
 5/10 anonim ***** válasza:
az jó, hogy neked természetes, néhány kérdés alapján, a mi itt megy a gyk-n a kortársaid jó részének az a természetes, ha már nem szűz
2011. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom, a kifejtésbe is bele akartam írni, de aztán elfelejtettem. És sajnos tényleg így van...
2011. júl. 19. 21:47
 7/10 anonim válasza:
Ha nincsen semmilyen szervi oka a menstruáció elmaradásának, amit csak nőgyógyász tud megállapítani akkor secunder amenorrhoea-ád van ami a menstruáció elmaradását jelenti úgy, hogy előzőleg még menstruáló nőknél. Ennek is rengeteg oka lehet de igazán fiatal korban főleg hormon ingadozás okozza. Ilyenkor a menstruáció 6 hónapot is késhet. Ha csak a hormonjaid vacakolnak akkor egy sima gyógyszeres terápia megoldja a gondot.
2011. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én 15 16 éves koromban ugyan így voltam. Kimaradt 3 4 5 hónapot is. Voltam vele nőgyogyásznál azt mondta a méhem még nem eleg fejlett vagy valami ijesmit, meg h a hormonok hibája, most 21vagyok de még most is előfordul h késik vagy kimarad. Én már együtt élek vele egy pár éve.
2011. júl. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 hónapig nem jött meg, az orvos azt mondta, nincs baj és elég lett volna akkor elmenni ha fél évig nem jött volna meg(tehát egy hónap múlva el kéne menned szerintem)
2011. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hú, pont az előbb jött meg! Nagyon megkönnyebbültem :) Köszönöm a válaszokat! (:
2011. júl. 21. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!