Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitöl lehetnek ezek a tünetek?

Mitöl lehetnek ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
Elözö hónap 25-én jött meg. Ehónap 3-án együtt voltam egy sráccal de nem védekeztünk csak megszakitottuk az együtt létet. 14-én ovulácios jeleim voltak (felpuffadt az alhasam és görcsöltem). Viszont ugyan ezen a napon napszúrást is kaptam. Másnap jelentkezett émelygés, hányinger, levertség. De kezdek aggódni mert ez az égö érzés mai napig nem múlt el. Van olyan reggel amikor egszer melegem van egyszer meg kiráz a hideg. Lehetséges hogy terhes legyek? vagy csak a közelgö mensitöl lehet?Egyre jobban aggódom. Kérlek segítsetek!!
2011. júl. 19. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a helyedben vennék egy tesztet,abból sok minden kiderűlne!

Ha negativ,és nem jön meg,akkor felkeresnék egy nőgyógyászt!

A napszúrás,és a terhesség jele,egyaránt lehet hányinger,émelygés stb..

Csinálj egy tesztet!

2011. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is teszteljél, de ha nem élvezett beléd, akkor kisebb az eséje a teherbe esésnek.
2011. júl. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!