Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájsebem miatt eléggé...

Méhszájsebem miatt eléggé elvagyok keseredve nemtudom mitől jönnek elő az alábbi tünetek?

Figyelt kérdés
Már több hónapja elhúzódó gyulladásról, fertőzésről van szó. Több hónapig volt jelen újra és újra kiújjuló gombás fertőzés a hüvelyemben, illetve legutóbb egy hónapja már kevert fertőzést állapítottak meg. Ez szépen átterjedt a hugyutakra. Pár nappal ezelőtt eszméletlen égő, szúró fájdalmat éreztem vizeletürítést követően majd be kellett, hogy menjek a sürgősségi nőgyógyászatra. Ezelőtt még 1 hónappal voltam nőgyógyásznál, és ott is és a sürgősségin sem mondtak semmi konkrétat. Heveny gyulladás és ennyi, szedjek hüvelykúpot. (nemtudom a nevét kakaóvaj alapanyagú ennyit tudok) Majd felkerestem a háziorvosomat h végre kapjak vmi gyógyszert a hugyutakat érintő gyulladásra mert elviselhetetlen. Nem volt hajlandó elvégezni a vizeletvizsgálatot, és azt mondta antibiotikumot sem ír fel mert az ugye fokozza a gombás fertőzést. Kénytelenek voltunk felkeresni a magánorvosomat (azért nem mentem egyből hozzá mert nemtudtuk kifizetni a vizsgálatot de így kénytelenek voltunk összekaparni a pénzt rá mert 3 orvossal sem jutottam előrébb.) Ő megállapította, hogy méhszájsebem van, nem nagy, egy pici sebről van szó és emelett még gyulladás a hüvelyemben. Ecsetelővel lekente a sebet, azt mondta ne lepődjek meg ha szürkés folyásom lesz. Kaptam cifran tablettát a hugyutak gyulladására, és klion d-100 hüvelytablettát is. Ezeket szedem most. Viszont kezdek aggódni ugyanis tegnap is vérezgettem pedig pár napja múlt el a menszeszem és bár ma egész nap nem véreztem most estére ismét ez történt ... Bár már olyan erős fájdalmaim nincsenek, vizeletürítést követően pedig már egyáltalán nem de azért néha még előfordul. Akiknek volt már méhszájsebe tapasztaltak ilyesmit? A magánorvosom nagyon jó, teljesen megbízom benne és Ő azt mondta, hogy rendbe fogok jönni de mégis félek. Ráadásul ma hőemelkedésem is volt. Van rá esély, hogy esetleg műtéti beavatkozás nélkül meggyógyulhassak? Nem értem mi okozza ezt a vérezgetést ... Igaz, hogy csak 2 napja szedem a gyógyszert és nem kellene csodát várnom de jobbnak éreztem megkérdezni itt.
2010. jún. 4. 20:40
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és még annyi, hogy ugye azt mondta a háziorvosom, hogy azért nem ír fel antibiotikumot mert fokozza a fertőzést. de én most együtt szedem a cifran-t meg a klion d-100-at ez nem okozhat gondot? bár ha gondot okozna csak nem mondta volna az orvos, hogy szedjem őket együtt. tudom, hogy elég sok a kérdés de kétségbe vagyok esve nagyon szeretnék meggyógyulni. :(
2010. jún. 4. 20:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Visszatérő húgyúti fertőzésem volt kb. 8 hónapig, egy vese tályog, és egy vérmérgezéses állapot után. Ha már ott alul kezdett csípni a vizelet, azonnal rohantam az urológusomhoz, aki tudta min mentem keresztül, és soron kívül fogadott. Cifran gyógyszert írt fel, és ha nem volt elég akár két dobozzal is elszedetett velem, de rendbe hozott. A méhszájseb egy felmaródás, alapjában véve nem is seb, hanem hámsejt sérülés a méhszájnál. Lehet pont a rengeteg gyulladás okozhatta nálad, amit már elszenvedtél eddig. Mindenesetre szedjed a gyógyszereket, és áldom az eszét az orvosodnak, hogy végre kaptál Cifrant, ami a betegséged kezelésére szolgál. Biztosan nem lesz könnyű vágta, mert sajnos eddig nem kaptad meg rá a megfelelő kezelést. Egy krónikus gyulladást, nem lehet két-három nap alatt kikezelni. És még egy jó tanács, bármennyire is jobban leszel, abba ne hagyd a gyógyszer szedését, mert visszaesel. És ha nem boldogul vele a mostani orvosod, akkor kérjél beutalót urológiára. Kívánok neked jó egészséget. Még valami: Igyál zsurlófű, és cickafarkfű teát, de arra vigyázz, hogy ezeknek a teáknak a fogyasztása és agyógyszerek bevétele után teljen el két óra hossza. Ezek a teák, a zsurló a vesét, és húgyútakat tisztitja, a cickafarkfű a nőgyógyászati problémákra is nagyon jó hatású. És ha lezajlik a gyulladásod, akkor menjél vissza nőgyógyászatra, hogy újra nézzék meg azt az úgynevezett méhszájsebet.
2010. jún. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen a segítséget! :-) A vérzés gondot jelenthet most nekem? Eddig nem véreztem ráadásul tegnap óta a méhszájamnál olyan feszítő, táguló érzést érzek ...
2010. jún. 5. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!