Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csíkos a hasam. Mivel kenjem?...

Csíkos a hasam. Mivel kenjem? Mit tehetek ellene? Fussak vagy ússzak?

Figyelt kérdés
Elég görnyedten ülök, már régóta van egy vörös csík a gyomrom tájékánál, gondolom ahogy a bőr összeér. Hát eléggé zavar, főleg hogy jön a strandszezon. Aztán észrevettem, hogy kb 15 cm-rel lejjebb is van már egy csíkom a hasamon. Olyan szörnyű! Nem vagyok duci, nem lóg a hájam, a bőröm ér össze, ahogy ülök..
2009. ápr. 2. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

h*lye!!!!!!

az mindenkinek van... ha nem ülsz nincs ott.. bár még sose figyeltem meg, de elméletileg így van

2009. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak benyomódik a bőr az üléstől, ha állsz, magától elmúlik egy idő után. Ha nem üldögélsz a strandon, hanem vagy úszol, vagy sétálsz, vagy fekszel, akkor nem lesz ott piros csík.
2009. ápr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem vagyok hülye, már ne is haragudj!

Nem múlik el, mint már írtam évek óta van. Nem múlik el és most van egy újabb.. :S próbálok egyenesen ülni, de ha elfeledkezem róla, azon kapom magam, hogy megint domborítok.. tudom rossz szokás, nagyon rossz, nem tudok tenni ellene.

Lapos hasan van, de mégis ott éktelenkedik 2 vörös csík.. Jó nektek, hogy nektek elmúlik. Tipp, hogy én is megszabaduljak tőle-tőlük???

köszi

2009. ápr. 3. 00:43
 4/6 anonim válasza:
Hát nem tudom mitől, de nekem is van, és engem is rohadtul zavar. Reggel nincs, vagy ha nagyon sokáig nem ülök elmúlik. Kevés embernek van úgy vettem észre, de ezt beszoptuk. Valami krém biztos van rá. Bőrgyógyásznál kéne kérdezősködjünk.
2011. nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát be... már mindent kipróbáltam: feszesítő krém, testápoló, aloe vera... és nem múlik el :(

a vizsgaidőszak alatt kajak olyan, mintha felvágtak volna :S

2011. nov. 21. 12:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Striának hívják, nem az üléstől van, és igen, örök életre ott marad.
2012. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!