Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szőrös a hasam, mit tehetek?

Szőrös a hasam, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Hasamon elég sok szőr van. Ugy kell elképzelni hogy sok, (alátszik ha lelapitom) ám nem is hosszu de nem is sötét... lényeg az látszik eléggé, barátnőimnek egynek sincs ilyenje...különösen sötétebb a köldököm könyékén...mitől van ez? a szőrök kb 4-5 milisek lehetnek..=/ mellkason nincs ilyenek(eddig) de félek hogy valami bajom lehet. 17 éves lány vagyok
2011. okt. 26. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Köldök alatt lefelé előfordul sokaknak hogy van egy csíkban szőr ez hormontól függ hogy milyen erős, szőke átlátszó szőrök pedig mindenhol vannak a testen csak ugye átlátszóak, ha nem hormonprobléma miatt vannak akkor annyit tehetsz hogy borotválod vagy epilátorral szeded le esetleg gyantáztatod ha bírod. Ne ijedj meg lehet csak több egy kicsit a tesztoszteron szinted, lassan be fog állni, ha nagyobb baj lenne jobban szőrösödnél szerintem.
2011. okt. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg magad nőgyógyásszal, hogy rendben van-e a hormonszinted. Nehogy később legyen vele gond, ha esetleg mégsem. Tünetként ezzel a hasi szőrösödéssel menj hozzá, majd ő utána fogja már tudni.
2011. okt. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Ez már a farkasemberré válás első jele. Ha vannak farkasemberek, akkor lenni kell farkasnőnek is. Meg kis farkaskáknak is. De addig is elmehetsz iskolaorvoshoz, háziorvoshoz, ha valami rendellenest találsz magadon. 17 évesen mindenki meg fog érteni. Már nem vagy gyerek, de még nem vagy felnőtt sem. Most tombolnak benned a hormonok.
2011. okt. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj beutalót endokrinológiára.
2011. okt. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!