Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fiúk, szerintetek az jobb ha...

Fiúk, szerintetek az jobb ha egy lány laposhasú, csinos, meg egy picikét izmos, de nem sovány, vagy az ha van rajta egy kis súlyfelesleg, meg egy kis úszógumi? Melyikre szavaztok?

Figyelt kérdés
Én a laposhasú verzió vagyok és 15 éves lány.
2011. júl. 20. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
A fogpiszkálónak a konyhában a helye, a disznónak az ólban, az asszonynak pedig mellettem. Remélem értetted a célzást.
2011. júl. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az úszóguminak a strandon, a zsírnak meg a hűtőben. Én rád szavazok.
2011. júl. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Smartguy86 ***** válasza:

Minden csak egészség függvénye. A soványság sem egészséges, a túlsúly sem az. De ha már egészség, akkor inkább legyen valaki sovány, mint túlsúlyos.


A hízás következményei lehetnek:

Szív és érrendszeri betegségek

Cukorbetegség

Ízületi problémák

Depresszió

Libidó csökkenés


Kétlem, hogy egy férfi is szívesen lenne egy olyan nővel, akikre ez igaz vagy igaz lesz...


A soványság sem jobb...megjegyzem. Főleg gyerekvállalás szempontjából, ami ha nem is tudatosan, de ösztönösen azért a legtöbb férfiben fontos szempont...


Kérdező: jól teszed, ha izmos vagy és igényes, valamint azt is, ha figyelsz az egészségedre - semmi cigi, kávé, drog, energiaital...

2011. júl. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
:))
2011. júl. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kis úszógumival sokkal nőiesebb egy lány.
2011. júl. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pici pocinak, popsinak lennie kell. Engem idegesít, ha érzem minden csontját egy lánynak. :D


Szóval én molett-párti vagyok. :)

2011. júl. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
annyit lehet erre nomdani, hogy csúnya a kövér ember, de a vékony is.
2011. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
na jó, nem azt mondtam hogy olyan vékony meg sovány vagyok hogy száradok ki a világból, hanem, picit izmos, laposhasú, de nem olyan akinek a csontjai látszanak a soványsától
2011. júl. 22. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!