Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 21éves lány vagyok. Nagyon...

21éves lány vagyok. Nagyon homályosan látok az utóbbi pár hónapban. Lehet attól hogy soha nem mosom le rendesen a sminkem, vagy hogy számíitógépezek napi 3-4órát (nem közelről)? Néha pislogásnál jobb lesz, de ujjab pislogásnál megint homályos.

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

elég igénytelenségre vall ha nem mosod le soha a sminked teljesen :S

amugy menj el szemészetre

2011. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én már a helyedben rég elmentem volna szemészetre. A sminket pedig le kell mosni rendesen,ha nem akarsz csúnya öregasszonynak kinézni és utána bekrémezni az arcodat, amúgy is kiszárítja a hideg.Nagyon káros a bőrre ha nincsen rendesen lemosva a smink és a szemednek sem tesz jót.Nem lehet, hogy irritálja a szempilla spirálod, vagy szemceruzád?
2011. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hunter01 válasza:
51%
Vigyázz magadra,nekem is voltak ilyenek pedig pasi vagyok és a végén szemüveg lett a vége :)
2011. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem de köszi. Szappanal hiába mosom nem szedi le rendesen. Illetve ha megmosom akkor a szemceruza a szemgolyómra megy rá. Sminklemoso szépen leszedi amugy de azis marja a szemem.
2011. febr. 3. 18:42
 5/9 A kérdező kommentje:
Hanyasat hordasz?
2011. febr. 3. 18:43
 6/9 Hunter01 válasza:
51%
Hát,jó kérdés,mondta nekem az orvos csak elfejetettem... ne haragudj
2011. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyenem, pedig nem sminkelek, de pár óra múlva mindig elmúlt. Igyál sok folyadékot és ne sminkelj. Ha CRT monitorod van, akkor állítsd magasra a képfrissítési frekvenciát. Ha ezek nem oldják meg a bajodat 3 napon belül, akkor irány a doki..
2011. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szappan lehetőleg ne menjen a szemedbe mosáskor.

Menj el egy szemészhez, és ő majd megmondja, mi a gond.

2011. febr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szappannal? :O Egy kozmetikusnak most kihullana a haja ha ezt mondanád, hogy azzal mosod az arcodat :D.

A szemceruza nem egészséges, ha belül húzod ki vele a szemedet az bőven irritálhatja, én nem is bírok ott hozzáérni a szememhez(kihúzni), mert fáj, és bekönnyezik utána, meg homályosan látok, míg le nem könnyezem az egészet.Úgyhogy én kívül szoktam kihúzni a szempillák tövében, szerintem sokkal szebb is, meg nagyítja a szemet.Nem vettél mostanában újfajta szemceruzát, vagy másik szempilla spriált?

2011. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!