Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Veletek is előfordul, mit...

Veletek is előfordul, mit lehetne tenni ellene? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Havonta 1-2-szer előfordul, hogy a két combom összehorcsolódik, de iszonyatosan fág és alig tudok menni vele. Legutóbb szombaton is megtörtént, annyira fájt és alig tudtam menni, de hát muszáj volt és nem tudtam mit tenni. Estére nagyon feldagad ilyenkor és másnapa kisebedeik és hetekig ott a nyoma.(mikor pedig elmúlna ismét) Ha nadrágban, ha szoknyában akkor is megtörtént. Mással is előfordult már? Valami ötlet?
2011. júl. 20. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom, horzsolódik-ot akartál irni.

De ha nadrág van rajtad, akkor kizárt, hogy kidörzsölödjön, mert akkor nem ér össze a két combod.

Viszont lehet, hogy jót tenne, ha néhány kg-ot leadnál, meg sportolnál, akkor ott is vékonyabb leszel és nem ér össze a két combod.

Addig nem hordj legalább térdigérö nadrágot, harisnyát vagy száras bugyit.

2011. júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, bocsi elgépeltem. Nem tudom, 176 cm és 56 kiló vagyok, szerintem fogyásra nem nagyon lenne szükségem... Viszont nadrágban is kisebesedett, de akkor valószínűleg nem a két combom ért össze, hanem a nadrággal a combom
2011. júl. 20. 14:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Ráadásul sportolok is rendszeresen, de ez mégis előfordul.
2011. júl. 20. 15:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg bőrgyógyásztól, hogy mitől lehet ez!
2011. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!