Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen alternatívákat tudtok...

Milyen alternatívákat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.Nagyon pattanásos volt a hátam, és a menstruációm is erős volt, és volt hogy kimaradtam a suliból a görcsök miatt. Elmentünk orvoshoz, és egy gyenge fogamzásgátlót kaptam.Elkezdtem szedni és sokat javult mindkét problémám.Most van egy barátom és sokat beszélgettünk a dologról,szerinte nem jó hogy 16 évesen ezt szedem(nem élünk szexuális életet).Megígértem neki hogy utána nézek mi lenne még jó ezekre a problémákra. Mit ajánlanátok?

Előre is köszönöm:)


2011. júl. 21. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Hatalmas piros pont a barátodnak, kellemes csalódás, hogy gondolt rá, hogy ez neked nem jó.

Igaza van, a fogamzásgátló nem egészséges, mű hormonokat szedsz, amylek csúnyán belenyúlnak a szervezeted működésébe.

Bár minden pasi ilyen lenne, és ellenezné hogy a barátnője ilyen mérget szedjen, főleg ilyen fiatalon!

Egyenes az út az óvszer használatáig, ha majd egyszer eljuttok odáig.

És gratulálok az orvosodnak, aki pattanásokra fogamzásgátlót írt fel...

2011. júl. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább bőrgyógyászhoz menj ilyen problémával, mint nőgyógyászhoz... esetleg endokrinológushoz.
2011. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bőrgyógyásztól mentem nőgyógyászhoz. Utóbbi inkább csak azért kellett hogy megállapítsa hogy szedhetem e már.
2011. júl. 22. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!