Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelynyílásnál kinövés,...

Hüvelynyílásnál kinövés, égető, viszkető érzés, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt vettem észre, hogy érzékenyebb lettem odalent. Gondoltam csak a bugyim dörzsölte ki, mivel sajnos tangát hordok. Estére hagyományos bugyit vettem fel, de nem lett jobb sem tegnap, sem ma.

Nem nagyon látom, hogy mi az, a kezemmel kis dudort érzek, a tükörben csak annyit látok, hogy piros. Mindeközben éget, viszket, megbolondulok.

Esélyem nincs most nőgyógyászhoz menni.

Addig is bármi mai segíthet? Vagy ötlet, hogy miez?

(Arra is gondoltam, hogy szőrtüszőgyulladás talán)


2011. júl. 21. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez inkább nemi szervi szemölcsnek hangzik
2011. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Futurare ***** válasza:
látatlanban HPV
2011. júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Biasa ***** válasza:
Ha szemölcs, akkor human papilloma vírus lehet, ha borotválkozol, akkor begyulladt szőrtüsző. Lehet, hogy a meleg miatt valami gyulladás,gombásodás lett. Kerüld a tangát meg a műszálas alsóneműt. Üldögélj kamilla teában, az sosem árthat. Ha nem múlik,akkor irány a doktor!
2011. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szemügyre vettük a férjemmel. Piros, és én érzek benne valami csomócskát is. Egészen alul van, de csak a jobb oldalon.

Borotválkozom sajnos. Éppen most nő vissza, úgyhogy lehet, hogy szőrtüszőgyull. nem tudom, de nem valami kellemes. Egész nap éget, viszket.

Azóta nem vettem fel tangát, csak pamut bugyit.

Ha nem múlik és lehetőségem lesz, megyek dokihoz.


Köszi még egyszer!

2011. júl. 21. 20:44
 5/5 A kérdező kommentje:

Jujj, azért nem olyan, mint lent a képen. :O

Kívülről nem észlelni a csomót, mármint nem látszik szemölcsféle dolog.

Na most rendesen megijedtem. Akár rák is lehet?!?! :'((((

2011. júl. 21. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!