Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt olyan, akinek mást...

Volt olyan, akinek mást állapított meg a nőgyógyász viszkető, gyulladt nemi szervnél, furcsa folyásnál, mást, mint hüvelygombát?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:

igen! nem gombám volt hanem bacim,viszketett égett folyás több volt ,és hónapokon keresztül azt mondta a doki hogy hüvelygomba,használtam feleslegesen a gombaölő kúpokat szedtem gyógyszert és nem történt semmise,kétségbeesetten olvastam az interneten a különböző gombaölő szerekről házi gyógymódokról még az édességről is lemondtam vagy 2 hónapig mert azt hittem hoyg candidás vagyok.

Nem értem a dokikat nem minden folyás viszketés = a gombával!miért nem csinál először egy tenyésztést!? legalább célzottan kapnál gyógyszert vagy kúpot a nyavajára.

2011. szept. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad orvos nélkül semmit használni, mert több betegségnek lehetnek egyforma tünetei!
2011. szept. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem is mindenre egyszerre felírják a gomba elleni kúpot, de többször nem hat semmit!
2011. szept. 11. 19:38
 4/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! Mikor kiderült, hogy baci, mit írtak fel neked? Hogy kezelték?
2011. szept. 11. 19:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

kb 4 -5 hónap volt mire az orvos úgy gondolta hogy el kéne mennem egy tenyésztésre!!:( mert én mindig visszajártam hozzá kb havonta hogy még mindig viszket..ég ..stb.Így utólag én is hibásnak érzem magamat hogy nem váltottam orvost,de még nem nagyon tudtam hogy hogy is működik ez az egész .

A tenyésztés eredménye 1 hét után megjön , illetve hoyg a baci ha az van milyen gyógyszerre vagyis antibiotikumra érzékeny. Legalább célzottan történik a kezelés!úgyhogy menj el az orvoshoz és finoman erőszakold ki azt a tenyésztést, mert ha nicns gyógyítva csak rosszabb lesz.

2011. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
jah antibiotikumot írtak fel,és kaptam ilyen,hüvelyflóravisszaállító kúpot,de én még szedtem iylen bélflóra támogató tablettát hoyg azért ne gombásodjak el
2011. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem a fogamzásgátló szedése óta van ez, egy jó időre elmúlt a laktózos hüvelyzuhanytól, de egy ideje már az sem használ...
2011. szept. 11. 20:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem bacim és gombám is volt. Pedig csak viszketett és kicsit több volt a folyásom. Nem volt büdös meg semmi. Aztán a vakarástól már fájt is.

Kenetet kell venni, abból kiderül mi az.

2011. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!