Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesznél ez normális?

Menzesznél ez normális?

Figyelt kérdés

Július 5től 10ig volt meg,erre ma 21én megint megjött :S


Görcsöltem egésznap,fogalmam sem volt mitől lehet,erre most elmentem wcre és látom hogy pár csepp vér van...


Ez normális??Egy hónapban 2x,meg ilyen rövid idő elteltével? :S


18L


2011. júl. 21. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem már 2X volt iyen hogy egy hónapban 2-szer volt (14L) és nekem azt mondták hogy hirtelen változások miatt lehetett vagy néha (az én korom ban, mivel nemrég kezdődött) csak úgy... ha sok ilyen lesz, akkor menj el sztem orvoshoz, egyébként meg nem szükséges (szerintem, én sem mentem el) :D
2011. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem januárban volt úgy, hogy az első kezdetétől számított 20. napon megjött a második.
2011. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hormonális alapon vagy a stressztől, esetleg az időjárásváltozástól, de az is lehet, hogy most kezdődött a peteérésed.
2011. júl. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,végül még se jött meg (csak pár csepp volt)...ciklus.hu szerint ovulációm (tüszőrepedés) volt,és akkor is görcsöl(het) a has.
2011. júl. 22. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!