Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális menzesznél hogy...

Az normális menzesznél hogy mindig olyan érzésem van mintha átáztam volna?

Figyelt kérdés
Még nemrég jött meg az első.Amikor betét van bennt akkor gondolom természetes hogy érzem ahogy "folyik" (bocsi hogy itt hánytatlak titeket xd) de ti tamponnal is szoktátok érezni? Mindig rohanok wc-re és aztán látom hogy egyáltalán nem áztam át. -.- olyan rossssz.
2010. ápr. 16. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
hát én azt csinálom, hogy tanpon, aztán pluszba még egy kis WC papírt odarakok alulra :) és akkor nem félek. De amúgy jah, nekem is sokszor vannak ilyen paráim, főleg suliban volt, hogyha tudom, hogy nem mehetek ki órán a wc-re megnézni, hogy mivan. Ott paráztam 1 órát, aztán kimentem, és semmi :) Már mindent elképzelte, hogy átázott a nadrágom, és mások is látni fogják, meg ilyenek, de ez csak túlparázás. Egy tamponnal azért 2 órát simán ki kell hogy bírj, anélkül, hogy átázna.
2010. ápr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem is van olyan:S én suliban betétet használok mert necces szünetbe a csere tamponnál... ülő helyzetbe semmi gáz.. de mikor bejön a tanár és fel kell állni akk érzem h folyik és mindig úgy érzem mintha átáztam vna.. aztán köv. szünetbe rohanok a wc-re és látom h még messze vagyok az átázástól:S
2010. ápr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
Az a nagyon sz...r, hogy ennyire cikit csinálunk ebből az egészből.. Mintha valami szégyen lenne, ha egy nő menstruál, amit takargatni kell és ha véletlenül kiderül, akkor világvége.
2010. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Az előttem szólóval egyet értek. Nem ciki a menstruáció és nincs miért szégyellni! Kedves Kérdező! Neked csak annyit írnék, hogy nincs semmi gusztustalan a kérdésedben, úgyhogy nem értem, miért írtad, hogy "bocsi, hogy hánytatsz" minket.
2010. ápr. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) tudom, nincs benne semmi ciki:D de sztem akkor sem gusztusos a dolog:D de amugy köszii :)
2010. ápr. 17. 08:16
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

de azért mégis csak elég érdekesen nézne ki egy nő bazi nagy vérfolttal a lába között, nem??

-.-

2010. ápr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Senkinek nem célja, hogy vérfoltos legyen a nadrágja, de ha egyszer előfordult, akkor sem fog semmi szörnyűség történni. A régebbi vattás időszakban, sokkal gyakrabban eláztak a nők. Faluhelyen a régmúltban vatta sem volt.

A térdszalag lovagrend úgy jött létre, hogy egy hölgy, aki éppen a francia királlyal táncolt, a tánc hevében elhagyta a felkötőjét:)) A király úriember lévén felvette a szalagot és a saját térdére kötötte a következőt hozzátéve: "huncut, aki rosszra gondol"!:))

2010. ápr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tamponnal csak akkor érzed, ha tényleg "kifolyik". Csak én vagyok olyan szerencsétlen, hogy rengeteg vérem van, és sűrűn megesik ez velem :S De rakok be tisztasági betétet, és minden oké.:)
2010. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!