Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mostanában ott lent nincs...

Mostanában ott lent nincs minden rendben. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Mostanában több problémám van odalent, 19éves lány vagyok,fél éve kapcsolatban.

Kétszer előfordult már,hogy miközben guggolva zuhanyoztam ott a húgycsőnél valami történt... :/ azután egy hétig fájt közvetlenül pisilés után,de iszonyatosan...és (szégyen,nem szégyen) ezalatt az idő alatt,nem sikerült időben kiérnem a wc-re...hirtelen jött és nem tudtam visszatartani a pisilést...:S

Aztán a nagy melegben (vagy nem tudom mitől) viszkető érzésem lett a nyálkahártya résznél...Amit kenőccsel próbálok enyhíteni,de mire sikerült volna egyik nap barna(!?!?!?!) hüvelyváladékom volt....

Kicsit kétségbe vagyok esve...

Tudom,alap,hogy nőgyógyász,de sztk-s sarlatánhoz nem megyek,magánrameg nincs pénzem...:S

mi lehet ez a sok sz@r velem? :((


2011. júl. 22. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerinted egy ,SZTK-s sarlatán´´ csinál nagyobb hülyeséget mint te,hogy ilyen problémával nem mész orvoshoz?!menj ez a háziorvosodhoz,hogy ajánljon neked valakit,ha nem tud menj ahova tudsz mert ez nem gyerekjátszma.
2011. júl. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi az a "valami történt"?..
2011. júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jó, akkor az egyikhez nem mész, a másikra nincsen pénz, akkor mégis mi legyen?

Mellesleg az SZTK-ban sem sarlatánok vannak, csak azt nem szeretik, ha valaki elhanyagolt betegséggel megy oda.De azt a magán doki sem szereti.

Itt meg az orvosok jelenléte elenyésző, úgyhogy milyen tanácsot vársz?

2011. júl. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, zuhannyal masztiztál, igaz?
2011. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy az SZTK-s orvos sarlatán! Az is ugyanolyan rendes orvos, mint a magán! Az, hogy milyen egy nőgyógyász nem azon múlik, hogy magán rendelése van, vagy SZTK-s!!!
2011. júl. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tudom,persze,de ha az embernek volt rossz tapasztalata egy SZTK-s nőgyógyásszal,akkor nem szívesen kisérletezik.Durva sztorim volt,ezért nem merek odamenni :(
2011. júl. 22. 11:28
 7/9 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy az összes SZTK-s orvosnál voltál már. pl. a 18. kerületiben 3-4, de lehet hogy több is van és ahhoz lehet menni akihez akarsz, gondolom máshol is oda jelentkezel be ahova akarsz és egyik SZTK-ban sincs csak 1 orvos. valamilyen fertőzésed lehet, amit nem kéne így elhanyagolnod
2011. júl. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak hogy tudd, az SZTK-ban ugyanazok az orvosok is rendelnek, akiknek magánrendelőjük van.
2011. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akinél én voltam sztk-ban, annak van magánrendelője is.... szóval ennyit erről
2011. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!