Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megjönni? (Többi lent)

Mikor fog megjönni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Norcolut tablettát szedtem, nőgyógyász írta fel, mert 2 héttel el kellett tolnom a mensimet a nyaralás miatt.Csütörtök reggel vettem be az utolsó szemet.(Egyébként napi kettőt kellet,reggel és este)Mikorra várhatom, hogy megjön?És már lesz, úgy értem, hogy tovább fog tartani a vérzés és esetleg fájdalmasabb lesz?Tapasztalatokat légyszi!Köszi.
2011. júl. 22. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a hagyományos fogamzásgátlómmal toltam csak el, de az biztos más. Én egy egész menstruálást kihagytam. Nem tartott utána tovább a vérzés, semmi különbséget nem észleltem. Hátha ennél a gyógyszernél is hasonlóképp van. Bár úgy képzelem hogy ez erősebb lehet. Feltétlenül el kellett azt tolni két héttel? A nyaralás közepén lett volna meg?:)
2011. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Amúgy igen, sőt az első nap jött volna meg és 5 napig tartott volna :(
2011. júl. 22. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!