Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha előbb volt peteérésem...

Ha előbb volt peteérésem (7-8. nap körül) akkor előbb is fog megjönni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Hàt nem tudom, de én még nem hallottam ilyet, hogy ezeken a napokon lehetne peteérés. Viszont akkor biztos, hogy hamarabb meg fog jönni.
2011. okt. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, h előbb megjön. Lehet, h így a luteális fázis ki fog tolódni és maga a vérzés normális időben jelentkezik.
2011. okt. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyák miatt gondolom, hogy peteérésem volt.
2011. okt. 30. 15:58
 4/7 anonim ***** válasza:
A nyák az napokkal is megelőzheti a peteérést. Nekem mindig kb 5 nap különbség van a tojásfehérje és a pé között.
2011. okt. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A luteális fázis NEM tolódhat ki! Annak az időtartama eléggé fix. Ha neked 14 napos, akkor most is 14 napos lesz. A peteérés előtti szakasz (follikuláris) változhat.

Ha előbb volt peteérésed, előbb s fog megjönni.

2011. okt. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem szoktam számolni, hogy mikor van peteérésem, de most a nyákot nagyon közel éreztem a mensi után, ezért számoltam

most mintha a derekam is fájna (derékfájós vagyok), mint mensi alatt

lehet előbb fog megjönni

(nem szedek gyógyszert)

2011. okt. 31. 15:13
 7/7 anonim ***** válasza:
84%-os, már miért lenne a luteális fázis mindig takkra 14 napos? Nekem 11-16 nap közötti szokott lenni. 100%, mert hőgörbét vezetek és érzni is szoktam a petefészek fájdalmát. A tojásfehérje meg mindig előbb van pár nappal, mint a hő megemelkedése meg a petefészekfájdalom.
2011. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!