Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet elérni hogy...

Hogyan lehet elérni hogy megjöjjön a menzeszem ha már 20 (! ) napja késik? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne hogy még a napokban megjöjjön mert egy hét múlva elutazom. Nem akarok nőgyógyászhoz menni mert 15 éves vagyok és megrögzötten szégyenlős. Három éve van, kb. másfél éve rendszeres. Húsz napja meg kellett volna jönnie, azóta elvétve érzem a hasi fájdalmat, de semmi.:SS Esetleg valami tornagyakorlat, vagy házi praktika? Hallottam a hidegzuhanyról, az segíthet?
2011. júl. 22. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi. Kizárólag nőgyógyász. Hidd el, látott már tinilányt. A saját érdekedben el kell menned.
2011. júl. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kezet foghatsz velem, én hét évig szenvedtem a menzeszemmel minden áldott hónapban, mikor menni is akartam valahova: akármit is tettem, mindig akkor szíveskedett megjönni, mikor nem kellett volna - akkor is, ha késett vele másfél hónapot és akkor is, ha fél hónappal előbb jött a kelleténél. Paranoiás vagyok azóta is, pedig a gyógyszer rendbe tette :S

Tornagyakorlatot találtam régen, de már elveszett, és annyira emlékszem belőle, hogy kis terpesz, kis hátradőlés (ez nem biztos), feszítsd be a hasad elsó táját (tehát a méhedet), számolj tízig, majd vissza és kienged. Ezt asszem tízszer ismételni, de nem 100%, régen olvastam már.

Másik esetleg a C-vitamin meghozza, vagy a vas. Sok zöldség-gyümölcs. És elsősorban nyugi! Lehet, az idegesség miatt sem jön meg.

Drukkolok:)

2011. júl. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Terhes nem lehetsz?

Amúgy akár ciszta is lehet, úh irány a nődoki! Keress egy nőneműt.

2011. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az kizárt, szűz vagyok
2011. júl. 22. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor főleg orvoshoz kell menned. Menj anyukáddal, egy doktornőhöz.
2011. júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, az a tornagyakorlat meg a melegvizes ülőfürdő segített.:) :DD
2011. júl. 23. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!