Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erős vérzés. Ez normális?

Nagyon erős vérzés. Ez normális?

Figyelt kérdés
Életemben másodjára jön meg a menzeszem. 12 éves vagyok. Olyan erős a vérzésem hogy a legvastagabb betét és kb 1 óráig bírja...ez a második napom. tudom viszonylag ilyenkor a legerősebb de ennyire? már a 8. betétnél tartok:( Természetes?
2011. júl. 23. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, annyiban més h 14vok, nem elősör jön meg, de én is a 2. napon vagyok..én ilyen vastag betétek vetettem anyukámmal, mivel tampont nem használok. szerintem egy szárnyas+rá egy tisztasági. az talán bírja 1 darabig
2011. júl. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
aham.:) okés köszi majd kipróbálom:)
2011. júl. 23. 13:58
 3/8 anonim ***** válasza:

igen, ez normális...

amire oda kell figyelned, hogy a vércukrod ne essen le, tehát egyél normálisan...beszéld meg a gyerekorvosoddal, hogy szükséged van-e vaspótlásra...ha 7-8 napnál tovább tart a vérzés és ilyen erős marad, akkor feltétlen szólj anyukádnak és menjetek orvoshoz...és bármilyen nehezedre esik, de kezdj el rendszeresen sportolni és a menzesz alatt is sportolj, segít a görcsök ellen :)

2011. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm.:) bár görcseim nincsenek és renszeresen sportolok:) tehát ezzel remélem nem lesz gond.:)
2011. júl. 23. 14:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg érdemesebb volna kipróbálnod a tampont.
2011. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ezzel én is így vagyok, csak az a baj, hogy 18 évesen...:(

Felírtak erre már fogamzásgátlót, de eddig nem volt hatása, pedig már a 3.fajtát kaptam. Elvileg túl vastag a méhnyálkahártyám, vagy mim, amit a gyógyszer majd felépítene..

Menj el orvoshoz mindenképp, ha még pár hónapig így lesz!

2011. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
+vashiány is lehet,nekem is súlyos(előző voltam)
2011. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké majd szólok anyumnak :):/ köszi a válaszokat.:)
2011. júl. 24. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!