Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Panasz: Hanyinger, Hasi...

Panasz: Hanyinger, Hasi fajdalom, Gyakori vizelesi inger es Ver a vizeletben. Eloszor az orvosok veseproblemara vagy felfazasra gyanakodtak de nem tudtak pontosan megmondani vizsgalatok nelkul. En vagyok a hibas?

Figyelt kérdés
Arrol van szo hogy a baratnomet beutaltak a korhazba kivizsgalasokra. Megkerdeztek tolle hogy volt e a napokban nemi kontaktusa es azt mondta hogy volt. Na akkor mar semmi tovabbi vizsgalat nem volt egybol azt mondtak hogy az a baj. Kapta is a penicilint mint minden beteg aki mellette volt de egyiknek sem az volt a diagnozisa mint a baratnomnek. +ba kapott meg valami sarga kerek tablettat.. ennyi. De szerintem azert mert o volt a legidosebb a gyerekek kozt (17 eves) es adhattak neki azt is hogy hamarabb gyogyuljon. Na de a helyzet az hogy mi minden eggyes szexnel hasznaltunk gumit es en eddig csak szuz csajokkal fekudtem le.. azokkal csak 1x :)... en nem lett volna honnan fertozest kapjak, vagy lehetseges hogy vele szulettem ? :) Ha igen akkor eddig miert nem volt semmi problemam se nekem sem a szexpartnereimnek? Nem ertem.. lehetseges h en vagyok a fertozott vagy pedig teves a diagnozis? (Mindenkeppen elmegyek kivizsgalasra de szeretnem tudni h lehetseges e hogy fertozott legyek es hogy gumin keresztul is megkaphatta ezt a baratnom).
2009. ápr. 4. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos úgy is kaphat valaki hólyaghurutot, ha védekezik. szex közben a nő húgyhólyaga mechanikus nyomásnak van kitéve, mert a hüvely előtt helyezkedik el anatómiailag. ha valakinek különösen érzékeny a hólyagja, sajnos így is bedurranhat neki. én is jártam már így, hogy úgy gyulladt be a hólyagom, hogy gumival védekeztünk. nálam is ugyanez zajlott le, véres pisi, erős hasi fájdalom.

kivizsgáltatnod azonban valóban nem ártana téged is. (bár az én barátomnál sem találtak semmit)

a barátnődnek pedig egy normális magánurológust ajánlok, aki emberként kezeli, és alaposan kivizsgálja.

2009. ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen. Az lessz
2009. ápr. 4. 17:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha valakinek mas a velemenye vagy hasonlo helyzetben volt nyugodtan irjon.
2009. ápr. 4. 17:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem megmondták, merthogy a hólyaghurut vizsgálata vizeletmintából történik. Ennél többet mit vizsgáljanak?


És a hólyaghurut ("felfázás") oka az, hogy az igen rövid női hugycsövön keresztül feljut egy baci a hólyagba. Nem kell ezt neked bevinned, van baktériumból elég a bőrünkön, főleg a nemi szervek és a végbélnyílás környékén... A közösülés okozta dörzsölés stb. segít feljutni a baciknak. Ez van, nem kell kétségbe esni tőle, és főleg ne magadat hibáztasd. Ja és ezt mutasd meg a barátnődnek is. És persze jobbulást a hölgynek!

2009. ápr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen megmondtak.. csak a helyzet az hogy azt mondtak hogy nemi uton terjedo fertozest kapott. Holott tudom h nekem nincs semilyen fajta betegsegem es az anyja meg nekem allt.
2009. ápr. 4. 20:14
 6/7 A kérdező kommentje:
Es ha felfazik valaki mar egybol a korhazba kell beutalni?
2009. ápr. 4. 20:15
 7/7 anonim ***** válasza:
A hólyaghurut nem nemibetegség. Ezt egy orvos sem mondhatta.
2009. ápr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!