Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi mindentől késhet a menstruá...

Mi mindentől késhet a menstruáció terhességen kívül?

Figyelt kérdés

2-3 hete késik, már egy jó ideje beállt, szóval nem hiszem, hogy azért.

Nem mondanám magam sokkal idegesebbnek mint általában, szóval az miatt se lehet. Ötletek? Most várjak, hátha "csak" kimarad ez a hónap, és augusztusban megjön, vagy mikor menjek orvoshoz? Ennyi késés még lehet normális?


2011. júl. 24. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Hormonzavartól vagy cisztától is lehet, de néha minden különösebb ok nélkül előfordul, hogy 1-2 hónap kimarad. Szerintem még ráérsz az orvossal.
2011. júl. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon parázol vegyél egy tesztet. Én már jártam úgy, hogy azt hittem terhes vagyok, és amikor megvettem a tesztet és ott volt a dolog, hogy "bevetem", akkor jött meg :) Stresszes időszakom volt...
2011. júl. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azon írtam hogy terhességen kívül, mert kizárt hogy terhes legyek, mivel szűz vagyok :D
2011. júl. 24. 13:26
 4/5 Mr23 ***** válasza:
kedves kérdező nem akarok rád ijeszteni de szűz nemzéssel lehetsz terhes. igaz hogy ennek az esélye szinte nulla de elvileg lehet. amúgy szerintem csak egyszerűen ez a hónap kimaradt örülj neki ;)
2011. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Istenem, de nem bírom ezt az okoskodást, nem csak hogy szűz vagyok, de fél éve közelében sem voltam pasinak, még csak kezét se fogtam egynek se oké?? Így már érthető miért írtam hogy "terhességen kívül"? Csak tudom már, hogy okom van-e emiatt aggódni vagy nem.
2011. júl. 24. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!