Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy a vashiány...

Lehetséges hogy a vashiány miatt nem nő a mellem?

Figyelt kérdés

Úgy egy éve vashiányom van az első vérvétel után nem szedtem be a tabelttákat mert túl nagyok voltak és még sokáig éreztem a nyelőcsövemben....


Köze van a mellnövekedésnek a vashiányhoz tinédzserkorban (17/l)


2011. júl. 24. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

génjeidnek van köze...meg a kilóidnak


a vashiány meg nem tesz jót neked, szedd a tablettákat

2011. júl. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ,ha nincs elég vasad akkor vegyél ,bár a kínaiak mindent felvásárolnak olcsón,de a viccet félretéve tuti nincs köze hozzá ,de attól még nem jó a vashiány ,inkább genetika
2011. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem hiszem, h bármi köze lenne. Függ a genetikától, meg hogy hány kiló vagy, mivel a mell zsírszövetből épül fel, ergo a kövérebbeknek nagy (lógos) mellük van, míg vékonyaknak pesig kicsi, mivel nem sok zsírréteg található rajtuk
2011. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is vashiányos vagyok, mikor szedtem a vastablettát rámjött pár kiló, és a melleim is nagyobbak lettek persze:)
2011. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!