Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Legelső nőgyógyászati vizsgála...

Legelső nőgyógyászati vizsgálat hogyan zajlik? Picit tartok tőle. :S

Figyelt kérdés

Szóval még nem voltam vizsgálaton eddig, de elszeretnék menni egy általános vizsgálatra, mielőtt az első leendő szex megtörténne.

Miből áll ez a vizsgálat?

Meg, ha kérném, akkor meg is nézne odalent,hogy minden rendben van-e?

Nem azért, mert tudnék bármiféle bajról is, csak elővigyázatosságként szeretnék túl esni rajta.

Segítségeiteket előre is köszönöm!:)


2011. júl. 25. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

BE kell ülnöd a székbe, szerintem menj szoknyában mert akkor nem kell alul csupaszon mászkálnod az öltöző és a szék között.

Először engem az ujjával vizsgált meg, megtapogatta a hasamat is, h minden jó helyen van-e. Aztán bekukucskált vmi műszerrel, de előtte felhelyezett vmi fém cuccot, ami tágítja a hüvelyt, kenetet is vett.

Nem fájt amúgy a kenet vétel kicsit kellemetlen, de semmi extra azt mondanám, ha nagyon félsz lehet fájni fog mert befeszíted az izmaidat. Próbálj nem aggódni.

2011. júl. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. júl. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. júl. 25. 00:40
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, ebben a cikkben talán minden kérdésedre választ kapsz.

2011. júl. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2011. júl. 25. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!