Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás ellen vény nélküli...

Felfázás ellen vény nélküli gyógyszer?

Figyelt kérdés
a dokim már nem rendel mert délelőttös és nem tudtam elmenni hozzá, de kellene valami gyors megoldás!
2011. júl. 26. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Vény nélkül nem kapsz gyógyszert felfázásra. Mindenképpen orvoshoz kell menned. De addig is igyál nagyon sokat, és kamillás fürdőbe is beleülhetsz.
2011. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már rengeteg teát ittam :( ülőfürdőt is vettem nem bírom ki holnap délutánig legközelebb akkor lesz doki :(
2011. júl. 26. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:

bármelyik másik orvos vagy az ügyelet ír neked gyógyszert

a vizsgálat annyiból áll, hogy egy tesztcsíkot dugnak a vizeletedbe - antibiotikumot fogsz rá kapni


illetve rengeteg citromos tea + C-vitamin ...a C-vitamin vízben oldódó vitamin, a felesleg a vizelettel távozik és a pH-t, amit csinál rühellik a baktériumok


Urogin nevű lötty is van a patikában ill. a drogériában, de tapasztalatból mondom, hogy semmit nem ér

2011. júl. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

menj a dokid váltótársához délután. ilyen esetben köteles a másik körzet betegét is gyógyszerrel ellátni.

jók a tőzegáfonyatartalmú vénynélküli szerek, de marha drágák.

és a leggyorsabb az antibiutikum, mert ez húgyúti fertőzés.

jobbulást.

2011. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bármelyik másik orvos, ügyelet meghallgat, (megvizsgál) és ad receptet, ne aggódj!

(Egyébként én csalán- és "mezei zsurló meddő hajtása" teákat ittam, azok erőteljesen vízhajtó hatásúak, jól átmossák a hólyagot meg a többit, addig is.)

2011. júl. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igyál medveszolo levél teát,nagyon hatásos.
2011. júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igyál cickafark vagy zsurló teát ahogy már javasolták,fertőtleníti a hugyutakat.De azért irány az orvos!
2011. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!