Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? HELP! (Kérdésed...

Mit tegyek? HELP! (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
13 éves vagyok 1 éve jött meg először rendszertelen nagyon.Most vok az 1. napon. Aug.21-22-23-án megyünk nyaralni kersztanyumékkal(anyu, kersztanyum, férje, lánya(9), fia (12). És utolsó nap megyünk a strandra. lehet h pont akkor fog megjönni, vagy még pont kihúzom h nincs meg, vagy csak pici lesz meg. Az 1. és a 3. variációnál tampon kéne,de anyum szentül állítja h az elveszi a szüzességemet. de én IMÁDOK strandolni, vízbe lenni..stb. (régen verseny szerűen úsztam) és ha anya azt mondaná h nem mehetek vízbe én ott halnék bele, h mindenki vigyorog mint a tejbetök én meg kint bőgök. Ráadásul még nem is voltam strandon és az lenne a nyáron az első(más okból nem pénz)strandolás (jó utána még a városi uszi bnőmmel egyszer v kétszer). De tök szép a barlangfürdő (oda megyünk). Anya vigasztalna h jó eljövünk még 2-en, ne sírj stb... (de persze majd utazunk meg pocsékolunk annyi pénzt benzinre...)meg ott lesz még két gyerek tök jó lenne ökörködni.....mit tegyek?????ha csak picit lesz meg(a pici nálam téll minimális) akk mit csináljak h elmúljon??? (hallottam vmi tisztításról ott benn amit vmi dm-es kencével kel csinálni és attól elmúlik.)KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!
2011. júl. 26. 11:50
1 2
 1/19 Gress ***** válasza:
Bemész egy boltba és veszel tampont.Ennyi.
2011. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
de mondom h anyu nem engedi.
2011. júl. 26. 11:56
 3/19 anonim ***** válasza:

Anyukád téved, ha azt hiszi, hogy a tampon elveszi a szüzességed. De itt egy cikk, ezt olvasd el!

[link]

2011. júl. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
tudom h téved, az oldalt is ismerem de azért köszi.
2011. júl. 26. 12:01
 5/19 anonim ***** válasza:
De mit nem enged rajta, Veszel egy csomag tampont és használod. Talán beletúr a puncidba, hogy használtál-e tampont vagy mi?
2011. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem de ha pl. előző nap még 1. v. 2. napom volt és a strandom meg vízbe megyek és nem véres körülöttem a víz akk rájön h tampont használok. mehetnék kivenni......
2011. júl. 26. 12:06
 7/19 anonim ***** válasza:
Vegyél tampont, és dugd el. Tényleg csak nem ellenőrzi a puncidat, hogy van-e benne tampon.
2011. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd meg neki, hogy Neked sokkal jobb a tampon, bármit is mond.
2011. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
de mondom h rájönne h egyiknap megvan másiknap nincs és kiküld
2011. júl. 26. 12:09
 10/19 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? Nem tilthatja meg, hogy tampont használj!
2011. júl. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!