Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázással háziorvoshoz vagy...

Felfázással háziorvoshoz vagy nőgyógyászhoz menjek inkább?

Figyelt kérdés
Ehhez a 2höz tudok eljutni hamarabb. Napok óta húzódó, enyhe felfázásom van. Itthoni praktikákkal próbálkoztam de nem múlik.
2011. júl. 26. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos is tud neked felírni antibiotikumot, ha nem annyira súlyos. Nekem volt felfázásom nemrég és elég volt hozzá elmennem.
2011. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Én pont eben a slamasztikában vagyok.Forró sós víben ázok minden nap egyszer és tolom befele a tőzegáfonyát ezerrel.Eddig bejött,enyhültek a tünetek 3 nap alatt,Akkor van gáz,ha már a hólyagod is masszívan fáj,nem csak amikor pisilsz,mert akkor a fertőzés elindult felfele és a vesédig el tud jutni,amit hidd el nem akarsz!
2011. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Első válaszadó vagyok: nekem a gyógyszerrel megszűntek a tünetek hamar, ismerek olyat, akinek viszont feljebb terjedt, mert nem ment el dokihoz. Nem ítélem el az otthoni módszereket, de ez egy gyulladás, amit megfelelő módon kezelni kell.
2011. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Urológushoz.
2011. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Azonnal menny el nőgyógyászhoz!!! Én nem rég jöttem ki a korházbol felfázás és fertőzés miatt felfázás alapjából....és petefészekgyulladásom volt,3 hétig enyhe (majd otthon megoldom) tüneteim voltak...Ugy h jobb ha elmész.
2011. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 3x jártam így de mindig először háziorvos!Mondtam mi a gond,megvizsgálta a pisimet,majd akkor mondta mi a teendő!Küldött már kórházba,volt amikor csak ő írt gyógyszert és elmúlt!Legutóbb már az aszisztensek küldtek be urulógiára mert reggel 7kor ott dekkoltam a rendelőnél mert azt hittem szét szakadok!Ők adtam nospa injekciót ami nem használt így ők írtak beutalót hogy ne kelljen várnom még a dokinőre!
2011. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%

szerintem ne menj semelyikhez

én egyszer 10 évesen nagyon fel voltam fázva,de az anyám b.szott vinni orvoshoz,ezért annyit csináltam,hogy mikor hazaértem az iskolából,megittam egy meleg kakaót,ablakot kinyitottam hogy jöjjön a friss levegő,jól betakaróztam és ezt csináltam 3 napig,és az a 3 nap alatt el is múlt

13L

2011. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. háziorvos lesz belőle, aztán ha ő úgy látja jónak elküld urulógushoz. szerintem ez jelenleg a legjobb megoldás.
2011. júl. 26. 22:08
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ez nem nőgyógyászati probléma! Házi orvos, vagy urológus.
2011. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
A 13 éves lánykának üzenem, hogy ha ilyen "okos tanácsokat" osztogat, akkor inkább ne írjon egy betűt se.
2011. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!