Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már egy hete túrós folyásom...

Már egy hete túrós folyásom van, zöldessárga váladékkal. Viszket, és érzékeny, ég (talán belül piros is). Kb 5 napja meg kellett volna jönnie. A gombás fertőzés késleltetheti? Vagy még változik a szervezetem?

Figyelt kérdés
Lent fáj,nem is a hasam,hanem még egy kicsit lejjebb,2 napja hányingerem van (ez szokott mensi előtt). Még nem állt be ugy rendszeresre,16 leszek,van,hogy előbb,és van,hogy később jön. A barátommal pettingeltünk. Még szűz vagyok,sperma odabe nem kerülhetett be. Fájnak a melleim és nagyon-nagyon a lábaim. A hasfájást cvsak ritkán érzem... Mi lehet a gond? A gombás fertőzés késleltetheti?
2009. ápr. 6. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy hete ilyen rémes tünetek és nem mentél orvoshoz?

Ronda egy fertőzésed van. Azt, hogy gomba vagy baktérium vagy mifene csak orvos tudja megvondani.

Értem, hogy terhes nem lehetsz.

Nyomás dokihoz!!

2009. ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyomás a nőgyógyászatra, mert a tüneteid alapján sztem komoly gombás fertőzésed van. igen, könnyen lehet, hogy a fertőzés késlelteti. az, hogy szűz vagy, nem zárja ki, hogy ne kaphatnál el gombát vagy egyéb fertőzést. azért siess az orvoshoz, mert minél előtt kezdik el kezelni a bajt, annál valószínűbb, hogy eredményesen ki lehet kezelni. a barátodat is kezelni kell, mert petting során ő is fertőződhetett a gombával, és ha őt nem kezelik, csak téged, visszafertőzhet, és abból egy ördögi kör alakul ki.
2009. ápr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


DOKI!!!! Szólj anyukádnak, meg fogja érteni. Gombát simán összeszedhetsz közös wc-ben, vagy egy kiadós antibiotikum kúra után. Ezt kezelni kell, ne csinálj ebből problémát (nem kell szégyelni).


Jobbulást!

2009. ápr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ORVOS,ez már nagyon durva tünetegyüttes,szóval minél előbb.
2009. ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez már magától nem fog elmúlni!!!

Gombás fertőzésed van és talán már a méhed is gyulladásban lehet, ahogy írod, hogy hol fáj. Nem szabad az ilyen tünetekkel játszani, a későbbiek során meddőséget is okozhat!

2009. ápr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!