Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mehetek holnap így vízbe...

Mehetek holnap így vízbe fürödni? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Ma este jött meg a menszeszem, rögtön lefürödtem és megpróbáltam felhelyezni próbaként egy o.b. mini tampont, de nem sikerült még a negyedét sem felraknom. Nem görcsöltem tovább, gondoltam rakok éjszakára betétet és majd reggel megint megpróbálom, de most néztem meg és semmi vér nincs a betéten. Hogy lehetséges ez, hogy amikor észrevettem, hogy van egy kicsi vérzésem, akkor tisztába raktam magam és most nincs semmi vér a betétemen. Ezek szernt holnap nem is tudok felrakni tampont, mert túl száraz leszek? Valaki légyszíves segítsen, mert nagyon fontos!!!!

14/L (szűz vagyok és ez lesz az első tampon használatom)


2011. júl. 27. 01:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Holnapra beindul, első nap megeshet, hogy alig jön, mert még nem vát le rendesen a méhnyálkahártya. Készíts be mindent, ami kellhet, tampont használati utasítást olvasd át, amúgy ha egy ujajdat fel tudod dugni magadnak, hogy kitapasztald, mi hogy "áll" odabent, akkor a tampon is menni fog, máskülönben ha nem megy, ne erőltesd. A mini tampon amúgysem a mensi első napjaira van, de te tudod.
2011. júl. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Tudom, hogy nem a mensi első napjára való a mini tampon, de gondoltam megpróbálom felrakni, hogy azért ne reggel 10 perc alatt tapasztaljam ki ezt az egészet. Időközben mégegyszer megpróbáltam, de még mindig nem tudom megcsinálni. Mi lehet a baj? Talán nagyon szűk vagyok? Akkor mit ajánlasz, mit csináljak holnap? Légyszi segíts!!!
2011. júl. 27. 02:53
 3/13 anonim ***** válasza:
Írd le, hogy hogyan csinálod. Szűz vagy még? Elvileg azon is simán átmegy. Olyan mélyre kell tolnod, hogy ne érezd, hogy bent van. Ne félj, ezt is meg kell tanulni. Én nem fürödnék a helyedben mini tamponnal. Amúgy is könnyen elkap az ember strandon, fürdőkben betegségeket, így meg pláne. Gondold meg jól.
2011. júl. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!! Köszi a segítséget!! Végülis nem mentem el, mert nem tudtam a tampont felhelyezni magamnak, és így meg veszélyes lett volna, sőt tamponnal is, úgyhogy majd megyek jövőhéten. Második!! Úgy csinálom, hogy az egyik lábamat felrakom a kád szélére, lerakok a földre egy tükröt és megpróbálom feltolni a mini tampont, de egyáltalán nem tudom.:( .Kb. 1 cm-ig tudom csak nyomni, utána bármit csinálok(döntögetem, ide-oda), de nem megy tovább. Szerinted, mi lehet a baj? Ujjazást még életemben nem próbáltam ki..Nekem olyan undinak tűnik vagy nem tudom, de lehet,hogy megkéne, hátha akkor tágulnék egy kicsit ott lent?! Tipp?
2011. júl. 27. 06:35
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Pedig jobb lenne, ha először az ujjaddal nyúlnál fel a puncidba, és úgy tapasztalnád ki, hogy milyen a hüvelyed. Ne félj, ebbe semmi undorító nincs, hiszen a saját nemi szervedről van szó!
2011. júl. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt is ki kell még tapasztalnod, hogy neked melyik állásban jó,nekem pl a kád szélére felrakott láb nem jó, próbáld meg másképp is.Mondjuk akár guggolva, vagy állva, picit széttett rogyasztott lábbal-nekem ez utóbbi vált be, jobban el tudom lazítani így. Sok sikert menni fog!
2011. júl. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ob mini,az naon jó tampon,kicsi és jól csúszik föl;)először azzal próbálkozz csak engedd el magad és jó lesz
2011. júl. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Drága, nem megujjazni kell magad, hanem kitapasztalni, hogy hogy "néz ki" a hüvelyed belülről. Saját magadról van szó, ne légy prűd, nem is látja senki és evvel csak magadon segítenél.
2011. júl. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
nekem a legkönnyebben fürdés után guggolásban megy a felhelyezés. nem kell hozzá tükör! leguggolsz, s odateszed a nyíláshoz a tampon végét (esetleg az ujjaddal tapintsd ki, merre van a bemenet; nem kell felnyúlnod) és a tampon magától felmegy könnyedén. addig nyomd fel, ameddig tudod, hogy az ujjad is bekerüljön a hüvelyedbe!
2011. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!! Délután ismét megpróbáltam o.b, mini tamponnal és ahogy próbáltam felrakni, egyszerűen irritálta a bőrőmet és dörzsölte, úgyhogy tovább nem mertem tolni. Holnap megpróbálom mégegyszer, ha akkor sem megy, akkor feladom és marad a betét. :(
2011. júl. 27. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!