Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 2 hónapja volt egy laporoszkóp...

2 hónapja volt egy laporoszkópos epehólyag eltávolítás műtétem. Mikor mehetek egy kicsit a strandra fürödni és szoláriumba?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
kérdezd az orvosod, aki műtőtt, vagy aki utána kezelt.
2010. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megtenném de másik városban lakok. Amúgy kössz.
2010. júl. 11. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj, 50 nap alatt ötször begyógyulnak a sebek, nyugodtan menjél, ahova jólesik. Ha azt kérdeznéd, hogy mikor ehetsz meg fél kiló töpörtyűt egyszerre, az más dolog, de strandolni szerintem simán mehetsz. :-)
2010. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*60 nap, bocs, félreütöttem
2010. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam a laparoszkópos műtét,hamar gyógyul.A sogórnőmnek volt 5 nap után már ment dolgozni,neki mondjuk össze voltak nőve a szervei.Szóval ha belőle indulok ki,akkor simán mehetsz strandra.Epehólyaggal nemtudom mi a helyzet.
2010. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Strandra már mehetsz bármikor (ha nyitva van :)))


Ne szoláriumozzál, alaphelyzetben káros. (De ez nincs összefüggésben az epeműtéttel.)

2010. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért?A nap nem káros?.
2010. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De igen, az is káros, sajnos...

Nem tesz jót a bőrnek (öregíti) és könnyen indukálhat melanomát.

2010. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan szolizzál ez hülyeség h káros...ha tulzásba viszed igen az de am még egészséges is....heti 1x nem rát meg
2011. máj. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!