Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magne B6 szedésével megkadályo...

Magne B6 szedésével megkadályozhatom a menstruációs görcsöket? Vagy azt csak a premenstruációs időszakban kell szedni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
szedheted folyamnatosan is, de ha görcsoldás a cél, eléga mensi ideje alatt szedned, amikor görcsök jelentkeznek.
2011. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem sokat ér, kis dózis.

48mg?

Kevés!

Én amit szedek 250mg-os és mellette van 500mg calcium. 1500Ft/100szem

Scitec Calcium-Magnesium

2011. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem javasolta a dokim menstruációs görcsökre - mást nem igen szedhetek most rá, mert még szoptatok. Valamennyit használ, de nem csodaszer. Érdemes azért megpróbálni.
2011. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor inkább a magnerot. azt is duplázva
2011. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Nagy görcseim szoktak lenni, eddig az egyetlen gyógyszer ami bevált a Nurofen Forte drazsé (400 mg). A nőgyógyász Nospa-t ajánlott, de az nem használt semmit. Nemrég olvastam a Magne B6ról, és gondoltam megkérdezem enyhíti-e valamennyire a görcsöket.
2011. júl. 27. 22:02
 6/7 anonim ***** válasza:
A magnézium enyhíti, de akár meg is szüntetheti a görcsöket.
2011. júl. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A No-spa csak fájdalomcsillapítóval ér vmit, nekem algopyrinnel együtt hatásos.
2011. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!