Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen premenstruációs tünetei...

Milyen premenstruációs tüneteitek vannak?

Figyelt kérdés
Nekem nem görcsöl a hasam, de agyilag teljesen kikészülök. Minden hónapban elejtek egy poharat, tányért stb szerencsére véletlenül, nem direkt vágom földhöz.Ingerlékeny, türelmetlen vagyok, öngyilkosság is megfordul a fejemben, sőt ölni is tudnék. Egyszerűen nem tudom kontrollálni, de tudom, hogy pár nap és elmúlik. Kamasz fiamnak már nagyjából el tudom magyarázni, hogy miért hülyül meg az anyja időnként.Már a méhemet is ki akartam vetetni, az orvos nem engedte, mert a szervezet azonnali öregedésével járna, inkább írt egy enyhe nyugtatót.
2011. febr. 22. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló szedése tompítja a előtüneteket és menstruáció alatti tüneteket is,(nem jár fájdalommal,ingerlékenységgel és bő vérzéssel sem a menzi így)plusz enyhén nyugtatóan hat.Gyakran javasolják depiseknek is a szedését.
2011. febr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
akupunktúra,természetgyógyászat,íriszvizsgálat,fog.gátló,terápia...valamelyiket igénybe kellene venned...
2011. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem a fogamzásgátló nem használt rá...sőt...

évekig nem volt semmi bajom előtte, de szedtem már egy pár éve a bogyót, amikor elkezdtek jelentkezni a PMS tünetei.

egy héttel előtte ideges vagyok, minden kiborít, nehezemre esik normálisan szólni az emberekhez körülöttem, úgy érzem mindenki hülye csak én vagyok helikopter..:) képes vagyok egy reklámon elsírni magam, és egy lovat is meg tudnék enni. Töménytelen mennyiségű szénhidrátot vagyok képes magamba tömni.

Bár mostanában igencsak elhanyagoltam, de nekem a sport segített sokat. Nem szűnt meg teljesen, de elviselhetőbb voltam.

2011. febr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fog. gátlót nem bírja az epém. Próbáltuk és minél több nap telt el, annyiszor többet hánytam egy nap. Egyébként én 2 terhességet is végig hánytam.
2011. febr. 22. 14:50
 5/6 Serpens válasza:
100%

Pms tünetek nálam: gyakorlatilag ugyanaz mint menzesz alatt csak vér nélkül. A hisztizős rész nálam is megvan. A párom tudja hogy ebben az időszakban milyen vagyok, mindenki mást viszont az őrületbe tudok kergetni.

Meg kell tanulni együttélni vele.

2011. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi :D


Mármint a világosbarna folyás kb. 1 órával mensi előt az tünet? x) Nem hiszem...

Akkor semmi! :DD

2011. febr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!