Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlóval kapcsolatos...

Fogamzásgátlóval kapcsolatos kérdésben segítség?

Figyelt kérdés

Milligestet szedek. Menstruációmat szeretném eltolni. Az lenne a kérdésem, hogy melyik megoldás a jobb:

- tovább szedem, szünet nélkül (3 fázisú, hatóanyagú, tehát akkor az első szemmel kell folytatnom, ami citromsárga, vagy tovább kell szednem az utolsó fázisút, a narancssárgát?)

- vagy 3-4 szemmel kevesebbet veszek be, így hamarabb megjön.

Ezek mennyire károsak? Még soha nem csináltam ilyet, szeretném kérni a tapasztaltabbak tanácsát.

22/L


2011. júl. 28. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Èn más fajta tabit szedtem.Èn 1x csináltam,hogy szünet nélkül tovább szedtem.Egyböl az elsö szemmel kezdtem.A mensim kimaradt.A következö rendesen meg volt,semmi gondom nem adódott belöle.Igaz többször nem is csináltam.Szerintem ki nehagyj belöle.Szedd be mindet...
2011. júl. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 fázisúval úgy tudom nem nagyon szabad trükközni. Tájékoztató mit ír? Ha meg sem említ, akkor inkább felejtsd el.
2011. júl. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szedd tovább az utolso fázisut,a narancssárgát.
2011. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!