Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, ha nekem csak 3...

Az normális, ha nekem csak 3 napig tart a menstruációm?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha más panaszod nincs, akkor igen
2011. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális, és legyél hálás, hogy ennyivel megúszod :)
2011. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a mennyisége nem irtó kevés, és vannak görcseid is hozzá, akkor ez normálisnak számít. Ha nagyon enyhe, és alig érzed meg, akkor járj utána. Nekem sosem volt kkomoly, néha el is maradozott, hormnonproblémáim voltak. De ha neked normális, erős 3 napos mensid van, akkor örülj neki, hogy csak ennyi :))) L27
2011. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.:) általában vannak görcseim előtte, és elég erősek, főleg az első két napban.
2011. júl. 28. 12:32
 5/8 anonim válasza:

Nekem is régen 3 naposak voltak, nem fájt csak a második nap, a többin észre se lehetett venni, hogy van. Sajnos most a vetélés után 5 naposra változtak, és elég rosszul is viselem.


Ne aggódj miatta.

2011. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem 2-3 napos volt, és a mennyisége nagyon kevés volt. Elég volt a tisztasági betét, akkor gondolhatod hogy az milyen kevés. Ráadásul volt hogy három hónap is kimaradt.


Orvoshoz mentem, mert ez évekig így ment és kolléganőm beleültette a bogarat a fülembe, hogy ez talán nem normális, és meg kell vizsgáltatnom magam, mert benne avgyok a korban és hogyan akarok én így gyereket.

Nos, kiderült, hogy a hormonjaimmal van gond, és gyógyszert kaptam, ami elvileg helyrehozza.


Most is csak három napig tart de már tisztességesen megjön a bajom.


Amúgy minden évben megyek rákszűrésre körzeti rendelésre, de ott sose mondtak a problémámra semmit. Gondoltam, akkor biztos nem nagy baj.

Amikor magánorvoshoz mentem, csak fogta a fejét, hogy a "kolléga" elintézte ezt egy legyintéssel.


Szóval ha aggódsz emiatt menj el egy normális dokihoz, de ha rendes mennyiségű vérzésed van, akkor nem hiszem hogy bajod lenne.

2011. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha rendszeres, 21-35 naponként van vérzésed, akkor vszínűleg normális. Ha túl gyakran vagy túl ritkán jön meg, akkor nem biztos. Érdemes rákérdezni a orvosnál.
2011. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a mennyiségével nincs bajom. Csak furcsáltam, hogy nekem csak 3 napig szokott tartani.
2011. júl. 30. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!