Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy a 12. heti...

Normális, hogy a 12. heti ultrahang után csak a 18. héten lesz ultrahang? 6 hétig semmi, csak az afp.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez a protokoll. Csak furi, hogy nem is láthatjukl addig, hogy növöget.
2011. júl. 18. 08:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

igen normális! 12.hét,18.,24.,32. és a 36.héten szokták általában! de elmehetsz 4D-re is ha aggódsz,hogy már régen láttad!

régen milyen rossz lehetett amikor csak 1szer csinálták egész terhesség alatt! vagy mégrégebben 1szer sem..

2011. júl. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hidd el hamar el telik az az idő!

Elöször én is csak néztem,hogy jesszus milyen sok idő,de aztán pikk-pakk elment az a 6 hét!

Arra meg hogy bármi baj lenne,ne gondolj,élvezd a terhességet,mert hamar eltelik az a 9 hónap :DDDDD

üdv 34 hetes km

2011. júl. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért néznének bármit is, ha nincs mit nézni a fejlődés akkori fázisában? A 18. után meg több, sokszor 10 hét is eltelik egyes kórházak protokolja szerint, mégis ugyanolyan egészséges babák születnek.

Képzeld, idekint a briteknél meg általában csak a 12. hetes meg a 24. hetes UH van.

2011. júl. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A kórházban nálunk uh:

0. uh a 8. héten

1. uh a 12. héten

2. uh a 19. héten

3. uh a 30. héten

4. uh a 36. héten

Én is így gondoltam mikor 12 hetes voltam, de így visszagondolva tényleg nincs sok értelme nézegetni. Majd lehet nézegetni ha kint lesz.

2011. júl. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én magándokihoz jártam, és a rendelőjében volt UH. Nekem minden hónapban csinált.
2011. júl. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Régen még uh sem volt.
2011. júl. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Jaj de gyorsak vagytok lányok :-)

Én is magánhoz járok, de a dokim akkor megy szabira, örülök, ha az afp-t megoldom.

Persze kibirom majd :-), csak furi.

2011. júl. 18. 08:53
 8/11 anonim ***** válasza:
igen ám csak én cukorbeteg lettem insulinos, és ugy tudom hogy a cukrosoknak sürübben kéne nézni a babát is..jól tudom? egyenlőre nekem is még cska a 18at mondták...13khm
2011. júl. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Teljesen normalis.

Masodik gyerekkel nekem igy volt uh: 13 het, 20 het (akkor meg kulfoldon voltunk). Majd hazakoltoztunk kozben es a 28, 36. heten lett meg egy-egy. A vegen is lett volna, de addigra megszultem.

A magyar doki azt mondta, hogy ha az elejetol itt vagyok, akkor a 8, 12, 18. heten csinalt volna, tehat csak egyel lett volna tobb. Magandokim volt, nekem ennyi boven eleg volt.

Elso gyereket kulfoldon vartam vegig, 12, 20 hetesen kivul nem lett volna uh, 4D-re mentem el 31 hetesen. A harom is eleg volt nekem, de a 4D-sen igy i erosen gondolkodtam, nem volt eletbevagoan fontos menni.

2011. júl. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én SZTK-ba jártam, és az elején voltak gondok velünk, így én 2 hetente jártam belesni a pocilakóhoz, most már elég 3 hetente mennem, eddig minden a legnagyobb rendben, és ez így is marad :)

ja, és az orvos szerint óriásbébim lesz, legalábbis mért adatok alapján nagyon nagyra nőtt, és hol van még a vége... :D


22 heteske

2011. júl. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!